KW Automotive s novým podvozkem pro VW Scirocco

KW Automotive s novým podvozkem pro VW Scirocco: titulní fotka Německá ladičská firma KW Automotive připravila pro sportovní kupé Volkswagen Scirocco nové odpružení, naladila podvozek a přidala 18palcová kola.

Nový Volkswagen Scirocco se ukázal být natolik dobrým autem, že Volksvagen s ním v drobné modifikaci vyhrál vytrvalostní závod na 24 hodin, který se jen na Nürburgringu. V sériové verzi se prodává s třemi přeplňovanými čtyřválcovými motory – konkrétně 1,4 TSI ve verzích 90 a 118 kW, 2,0 TSI o výkonu 147 kW a 2,0 TDI DPF se 103 kW. Je jasné, že o tento model budou mít tuneři velký zájem a ani tuningová společnost KW Automotive nechce zůstat pozadu.

KW Automotive se specializuje na tlumiče, pružiny a ladění podvozku. Tuner z Německa připravil pro majitele Scirocca nové odpružení V3. Celý podvozek je nastavitelný do tří pozic, přičemž nejtužší a nejsportovnější varianta sníží světlou výšku vozu o 15–45 mm (dle přání majitele vozu). Zákazníci si také mohou vybrat z široké nabídky disků, ty největší mají rozměr 18 palců.

Fotogalerie

  • KW Automotive s novým podvozkem pro VW Scirocco: fotka 1


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.