BMW: nové jízdní kolo i pro nejmladší cyklisty

BMW: nové jízdní kolo i pro nejmladší cyklisty: titulní fotka S dopravní výchovou je dobré začínat už v útlém věku - a s čím jiným se prohánět po dopravním hřišti, než v BMW?

BMW zase o kousek vylepšilo svou řadu značkových kol a protože prázdniny začínají a vy možná nějaký ten dvoukolový kousek sháníte, tady jsou dva tipy. Přesněji řečeno – jeden tip pro vás a druhý pro vaši ratolest.

Začněme od toho většího. Jmenuje se BMW Cruise Bike, má 27 rychlostí, hmotnost 13,9 kilogramů, přední vidlici Suntour NCX-D (75 mm) a hliníkový rám. Ten je vyroben pomocí hydroformingu, což je postup tvarování materiálů (zejména hliníku), při kterém je požadovaný tvar dosahován díky tlaku kapaliny. Rám tak je lehký, pevný a cena hotového výrobku není až tak vysoká – Cruise Bike celkem stojí přijatelných 22.400,– Kč.

Druhá novinka je mířena na ty opravdu nejmenší. Je to vlastně set dvou výrobků v jednom – odstrkovadla a malého kolíčka. Pro získávání rovnováhy a první metry v jedné stopě je ideální mít malé kolo bez pedálů a s velkou sedačkou, když dítko vyroste tak tatínek (v některých rodinách maminka, kdo ví…) přišroubuje pedály s řetězem, vytáhne se sedačka a junior může dál vesele drandit po sídlišti – tentokrát už na opravdovém kole. Cena tohoto BMW Kidsbike je 6.800,– Kč, hmotnost je 6 kilogramů (8 s pedály a řetězem) a maximální nosnost 50 kilogramů, takže dítěti může jako lowrider vydržet až na střední $1$.

Fotogalerie

  • BMW: nové jízdní kolo i pro nejmladší cyklisty: fotka 1
  • BMW: nové jízdní kolo i pro nejmladší cyklisty: fotka 2
  • BMW: nové jízdní kolo i pro nejmladší cyklisty: fotka 3
  • BMW: nové jízdní kolo i pro nejmladší cyklisty: fotka 4

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
best money here best money here 06.04.2014  15:45
? ABCdefgh 06.07.2009  18:55
Vstoupit do diskuse ›