Diskuse: Klub sportovních aut, Most 28. září: velká fotogalerie

zpět na článek
 • BOB82

  cena akce

  14.10.11 10:21 Reagovat

  Tajné to není,obvyklá cena a je jedno jestli se jedná o KSA nebo jejich rakouské - německé obdoby se pohybuje dle okruhu od 250 EUR do 500 EUR za celodenní jízdy kdy se po trati pohybuje cca 35 aut.

 • TeeJayfoto TeeJay

  Re: Co a jak

  14.10.11 06:47 Reagovat

  To, co říkáš, je celkem logické, pořadatel to určitě nedotuje. ;-) Na druhou stranu bez ohledu na ekonomickou motivaci je to celé chvályhodný počin. Na kolik to celé vlastně vyjde - členství/akce. Nebo je to tajné? Na webu KSA o tom není ani zmínka.

 • Bob82

  Co a jak

  13.10.11 22:01 Reagovat

  Je to trochu jinak, startovne v ksa na akce s otevrenou ucasti vejnosti ( brno jaro a most podzim) je stejne jako na ostatni akce bez ucasti verejnosti. Rozdil je jen v "zisku" poradatele ( naklady na reklamu mozne presahly zisk ze vstupneho). Proto obcas nervozni reakce tezce platicich ucastniku kdy jim po boxech okolo soukromych veci behaji nadseni platici navstevnici zijici v domneni ze auta jsou tam za jejich vstupne. Nenito chyba ani jedne strany ale poradatele.

 • 1000ccm

  Re: Re: ...

  13.10.11 16:29 Reagovat

  Tak ono je to taky o marketingu (Teď nemluvím o rally, speciálně ne o Barumce >:D ), protože třeba teď na podzimní ceně taky nebyl skoro nikdo a to z části taky proto, že lidi prostě nevěděli, že se něco jede. :-/ Docela potom zabolí, když musím do prezentace psát jedinej slušnej návštěvnickej výsledek ze Slovakiaringu, kde bylo 17,5 tisíce lidí >:D s tím, že vím, že třeba na Podzimce nebyla ani pětina >:D >:D

 • ElMariachi

  Re: Re: ...

  13.10.11 15:42 Reagovat

  ...o rovnici - divák = částečné proplacení nájmu - není potřeba dlouze hovořit...:)
  ...youtube je určitě dobrý zdroj, ale vidět něco živě a na videu je pořád rozdíl, kvůli kterému jsem schopný se i někam kodrcat...:)

 • TeeJayfoto TeeJay

  Re: Re: ...

  13.10.11 15:05 Reagovat

  Tak diváci jsou na takové akci beztak jen proto, aby se snáz zaplatil pronájem okruhu, který musí být na celý den příšerně mastný. Ti, co přijeli jezdit, je nepotřebují (alespoň doufám ;-) ). Diváci ubývají i na rallye a dalších závodech dost rapidním tempem a to je v Česku takových akcí pomálu. Být u nás tolik akcí, co je třeba v Británii, tak už by snad ani nemuseli prodávat lístky. Proč se někam kodrcat, když se to dá vidět na jůťůb. :-!

 • ElMariachi

  Re: Re: ...

  13.10.11 14:51 Reagovat

  ..ale jistě, o tom žádná, teď už to není taková rarita, jak píšeš, potkat nějaký sporťák...mně osobně to nevadí, člověk má více možností fotit a čím více krásných aut, tím lépe a jestli jsou u toho lidi, už mě zase tak nezajímá...u těch časopisů to mám tak, že i když (např. v "rychlosti") píší o sporťácích pořád (občas se auta opakují), přesto s veeeelkou chutí čtu a směju se u toho jako pako...

 • TeeJayfoto TeeJay

  Re: ...

  13.10.11 14:45 Reagovat

  Tohle je logický vývoj. Doby, kdy spatřit Porsche 911 byla obrovská událost, už jsou dávno pryč, teď už prostě na podobných akcích davy nebudou. To je jako s časopisy. Když se objevily mutace britských časopisů, bylo něco úžasného, přečíst si test Ferrari nebo Astonu. Ale když už byly v každém vydání, také to ztratilo na kouzlu.

 • ElMariachi

  ...

  13.10.11 13:48 Reagovat

  ...je pravda, že tam bylo až překvapivě málo lidí, což vůbec nevadilo, jelikož bylo více prostoru na focení...:) Jinak ty NSX na parkovišti byly úžasné... :yes:

 • samael

  Vidím,že nejsem sám,

  13.10.11 11:05 Reagovat

  kdo NSX neviděl už nejmíň sto let ,je to opravdová rarita,škoda,že to mám do Mostu poněkud z ruky. ;-\

 • vejce4

  Re: Re: ...

  13.10.11 10:59 Reagovat

  celkem tam byli dokonce 3 NSX ;-) Ale jen jedna jezdila na okruhu, další dvě stály na parkovišti. Ta co jezdila na okruhu nebyla nějak extra rychlá a extrémně se nakláněla do zatáčwk 8-s ... CTR měl velké brzdy, jinak vypadal sériově, i co se týče projevu motoru (určitě tam nebylo žádné turbo ani kompresor) ale i tak předjížděl F430 Scuderia >:D :yes:

 • TeeJayfoto TeeJay

  Re: Re: ...

  13.10.11 09:54 Reagovat

  Lepší pozdě, nežli později. >:-[] Pěkná autíčka byla k vidění, těší mě, že bílý CTR hájil tak výrazně barvy. :yes: Nevíte, jak moc je upravený? A vidím dobře dvě NSX? Tu jsme naživo neviděl, ani nepamatuji. Je dobře, že je taky občas takhle pěkně vyvenčí. Zajímalo by mě, jak si stojí proti ostatním, v Best Motoring to byl vážný soupeř prakticky pro všechno. :-)

 • Hrubisfoto Hrubis

  ZHS

  13.10.11 09:40 Reagovat

  Moc pěkná galerie, člověk by si určitě vybral :-) :yes:

 • Michal Foktfoto Michal-Fokt

  Re: ...

  13.10.11 09:18 Reagovat

  Je to přesně tak, jak říkáte. Ale po řadě obtíží technického rázu a časovém presu se nakonec přece jen zadařilo. :*) ;-)

 • vejce4

  ...

  13.10.11 09:07 Reagovat

  jestli se držíte hesla pozdě je lepší než nikdy tak za fotky z akce která byla před 2 týdny máte obrosvký :yes:

zpět na článek


Plakát týdne

McLaren 720S

Anketa

Který nový supersport se vám líbí?
Počet hlasů: 20473 | Zobrazit seznam všech anket