SEMA 2010: Kia Sportage made by Antenna

SEMA 2010: Kia Sportage made by Antenna: titulní fotka Kia se pro SEMA spojila s lifestylovým magazínem Antenna a připravila dva koncepty SUV Sportage - pracovní a "na hraní".

Kia Sportage je určitě jedním z nejpříjemnějších překvapení kategorie SUV, když se dokázala zcela oprostit od offroadového „dědictví“ a dostala do vínku vskutku atraktivní, sportovně střižený kabátek.

Red Sportage Play

Hrajeme si určitě raději, než pracujeme, takže začneme s matně červeným konceptem Play. V jeho hledáčku by měl být „aktivní městský muž“ $1$. Dominantou auta je rozhodně matně červený lak, zkombinovaný s matně černými doplňky, včetně 20" kol MRR HR4. Na nosiči kol Yakima najdete barevně sladěný bike Cannondale QuikFX.

Do kabiny nevidíme, měla by ale nást černé kožené čalounění s červenými švy, doplněné o dekory z červené kůže. Do ouška by mělo hrát repráky od Memphis Audio, v zadní části středové konzoly je integrován iPod Touch(4) a ve schránce se ukrývá fotoaparát Olympus EP-L1. V autě má aktivní městský muž plážové lehátko a stolek. A kde je box na hamburgery?

Blue Sportage Work

Modrá sportage ani příliš nějakým tuningem nezavání. Má sice speciální lak, to ale pozná málokdo, stejně tak si jen stěží všimnete matných střešních ližin a i kola vypadají vcelku konfekčně. Co byste také chtěli od auta do práce, že… Pohodlí zajistí kožená sedadla s diamantovým stehováním, speciální luxusní koberečky, Memphis Audio, dva iPady v opěradlech předních sedadel, integrovaná Motorola Droid X, Bluetooth klávesnice a v kufru ramínka na obleky, schránky na pásky, boty a elektrický holicí strojek. Už se těším na fotogalerii. $2$

Fotogalerie

  • SEMA 2010: Kia Sportage made by Antenna: fotka 1
  • SEMA 2010: Kia Sportage made by Antenna: fotka 2
  • SEMA 2010: Kia Sportage made by Antenna: fotka 3

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.