Diskuse: Test - Kawasaki ZZR1400: božský hypertourer

zpět na článek
 • Aleš Kárný

  Re: Testrider

  12.07.09 13:24 Reagovat

  Jé, zase nějakej pan chytrej, co všude byl a všechno zná nejlépe. Takovejch pitomců jako jsi ty je dneska plnej internet. Vyznačují se tím, že všechno kritizují, ale sami neumí nic. Jezdí na kole, motorku by sice hrozně chtěli, ale asi jim ji maminka nechce koupit .. A proto tady blejí svoje výlevy do diskuzí .. Když jsi tak chytrej, příště vyfotíme tebe ..

 • Láááda

  Testrider

  21.08.08 22:15 Reagovat

  Kluci řekněte někomu kdo na tom umí jezdit.Fotka muže být jaká chce ale když na tom sedí někdo kdo na tom sedět neumí fotograf s tím neudělá vůbec nic a pak to vypadá jak to vypadá.Děsně!Pořádně koukněte na motohouse tak se to má dělat.Raději to nestavte na zadní je to děs.Láda

 • MilanKriz2

  foto

  07.08.08 08:48 Reagovat

  Opravdu moc hezke fotografie

 • Pavellllll

  ZZR1400

  05.08.08 15:09 Reagovat

  tuto motorku mám od roku 2006 a nedám na ni dopustit,jede jako z praku,pohodlná,brzdy včetně ABS jsou přiměřené výkonu motorky.předtím jsem měl Hondu blacbirda,GSXR1000 ale tuto dlouho měnit nebudu.

 • Raduz

  Design

  04.08.08 18:23 Reagovat

  Mno co se mi na ní líbí jsou ty krásně brutalní světla. Na živo jsem jí ještě neviděl ale myslím, že bude vzbuzovat dojem ,,já jsem motorka, pojď si zajezdit" :-)

 • jiraaa

  Jen dodatek

  04.08.08 15:00 Reagovat

  Možná by bylo dobrý se ještě víc zmínit o rámu typu monokok, kterým se motorka liší od veškeré konkurence. Díky tomu je příjemně úzká v oblasti kolen, kde nezavazí rozměrný rám typu deltabox. Taky beru jako plus že i dnes má kawa chromovaný kulatý koncovky který jsou rozhodně přijatelnější než plastově vypadající "něco" co přimontovali na novou Hayu a cpou to výrobci kvůli ceně dnes skoro na všechny motorky. A komu nestačí výkon a zátah ve spodku, měl by vědět že je tam Kawa schválně seškrcená klapkou ve vstřikování kterou je možné poměrně jednoduše "přeprogramovat". Ale nedoporučuju tohle pro nezkušený jezdce a lidi co jezdí v dešti ;-)

zpět na článek