Kawasaki "Warranty Plus" a 4 roky bez starostí

Kawasaki Kawasaki v těchto dnech spustilo akci Warranty Plus. Jedná se o nástroj na prodloužení původní tovární záruky na 4 roky.

Warranty Plus je nástroj na prodloužení původní tovární záruky. Tento produkt je určen pro nekomerční účely a vztahuje se jen na silniční motocykly. Jakmile skončí standardní dvouletá tovární záruka, automaticky nastoupí rozšířený program záruky Warranty Plus na další dva roky. Pokud nějaký díl vašeho stroje selže vlivem výrobního postupu, společnost Kawasaki tento díl bezplatně vymění, a to bez příplatků a poplatků za práci či náhradní díly.

Hlavní body

  • Ochrana při najetí nekonečně mnoha kilometrů. Nezáleží na tom, jak daleko chcete jet, nebo kam v Evropě chcete své Kawasaki vzít, Warranty Plus stále chrání.
  • Přenositelná, bez poplatků. Rozšířená záruka je bez jakýchkoliv poplatků přenositelná na dalšího vlastníka. Což vám dává při prodeji či při výměně stroje na protiúčet velkou výhodu.
  • Plán bez obtíží a rizika. Naši inženýři váš stroj vyvinuli, naše továrna jej vyrobila a naše široká evropská síť prodejen zajišťuje jejich servis. Warranty Plus je exkluzivně zajišťována od začátku do konce pouze společností Kawasaki.
  • Žádné další papírování při jakýchkoliv opravách. Jedinou věc, kterou musíte udělat, je užívat si jízdy na vašem stroji, formuláře nechte na nás.

V případě zájmu o rozšíření záruky stačí jen při koupi motocyklu požádat vašeho prodejce a pořídit si tuto službu.

Pozor: Záruka platí a je k dispozici pouze pro motocykly prodané v oficiální síti, prostřednictvím zplnomocněného prodejce Kawasaki. Rozšířený program záruky (Warranty Plus) na rozdíl od standardní záruky nezahrnuje záruku na: kabely, baterie, příslušenství a kosmetické vady.

Více informací a seznam autorizovaných prodejců Kawasaki naleznete na www.kawasaki.czDiskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.Plakát týdne

McLaren 720S

Anketa

Který nový supersport se vám líbí?
Počet hlasů: 20251 | Zobrazit seznam všech anket