Karbonová dětská sportovní autosedačka

Karbonová dětská sportovní autosedačka: titulní fotka Jste si opravdu jistí, že máte v autě opravdu tu správnou dětskou autosedačku? My tvrdíme, že ne...

Nastal čas vyhodit to směšné dětské recaro s logy Ferrari. Americký student Art Center College of Design Rory Craig navrhl dětskou sportovní sedačku. jmenuje se Wing Man a je vybavena plně nastavitelnými bezpečnostními pásy od firmy Sparco, takže by teoreticky měla pokrýt potřeby všech tří sedaček, které dítě potřebuje v různých obdobích života.

Úžasná, že ano? Je tu ale jeden problém – jedná se zatím jen o prototyp, jenž ale Rory nabídl společnosti Sparco, aby posoudila, zda by mělo smysl něco takového začít vyrábět. Pokud na ni tedy máte zálusk, začněte otravovat svého prodejce doplňků výše uvedené firmy, třeba to dá věci do pohybu. Váha sedačky nebyla zveřejněna, ale vzhledem k tomu, že je vyrobena z uhlíkového kompozitu rozhodně nebude vážit 12 kilo. Ale podle toho bude také vypadat cena… Ovšem karbon nekarbon, z hlediska bezpečnosti se specializovaným sedačkách optimalizovaných na určitou velikost a váhu vašeho malého Schumachera zatím nic nevyrovná.

Fotogalerie

  • Karbonová dětská sportovní autosedačka: fotka 1
  • Karbonová dětská sportovní autosedačka: fotka 2
  • Karbonová dětská sportovní autosedačka: fotka 3
  • Karbonová dětská sportovní autosedačka: fotka 4
  • Karbonová dětská sportovní autosedačka: fotka 5
  • Karbonová dětská sportovní autosedačka: fotka 6

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Chyba Dejf - ITR 28.11.2008  12:20
Dejf - ITR David Jílek 28.11.2008  12:17
Re: sportovní autosedačka R3KCUD 24.11.2008  13:03
famózní !!! R3KCUD 24.11.2008  12:58
sportovní autosedačka Malej_Jarda 23.11.2008  00:30
Vstoupit do diskuse ›