Kanálova stoka XIII bude 13.-15. června

Kanálova stoka XIII bude 13.-15. června: titulní fotka V Holubicích u Brna proběhne o víkendu ve dnech 13. až 15. června velký mezinárodní motorkářský sraz. K vidění bude nejen okolo dvou tisíc strojů, ale připravuje se i zajímavý doprovodný program.

Malá vesnice Holubice, která leží zhruba 15 km na východ od Brna, se připravuje na třináctý ročník mezinárodního motorkářského srazu s názvem „Kanálova stoka“. O dobrou zábavu pro asi 2 000 účastníků s motocyklem a celé řady fanoušků a nadšenců bez motorky se bude starat výborný doprovodný program. Na pódiu vystoupí kapely: Arakain, Visací zámek, Nightwish revival, Alkehol aj., Účastníci se mohou těšit na soutěže, jako je např.: hod kanálem, miss mokré tričko, měření prsou, největší pivní mozol, nejhezčí tetování, startování motorek a řada dalších s chystaným překvapením.

Na programu je i sobotní akce, dnes už známé Crash Car, kdy se můžete přihlásit se svým autem do „Arény“ a věřit, že vy a hlavně váš vůz bude nejodolnější. Další tradiční akcí motosrazu je vyjížďka, stripshow, ohňostroj, videoprojekce a tombola o zajímavé ceny.

Fotogalerie

  • Kanálova stoka XIII bude 13.-15. června: fotka 1

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
STPIoYUFGroSaSiUs Agus 24.05.2012  07:05
foto wbz 16.06.2008  20:48
Vstoupit do diskuse ›


Plakát týdne

McLaren 720S

Anketa

Který nový supersport se vám líbí?
Počet hlasů: 22353 | Zobrazit seznam všech anket