Jon Olsson bude mít novou hračku, RS6 Avant vyměnil za Huracán

Jon Olsson bude mít novou hračku, RS6 Avant vyměnil za Huracán: titulní fotka Lyžaře Jona Olssona asi není potřeba blíže představovat. Švédský automobilový nadšenec si nyní staví novou hračku.

Jon Olssona musí rychlost milovat k zbláznění. Pokud se totiž nespouští ze svahu na lyžích a netrefuje se mezi branky, řídí auta, která se později stávají vyhledávanou atrakcí. Posledním takovým kouskem bylo Audi RS6 Avant DTM, které však usměvavému Švédovi ukradli a později zapálili, náhrada však na sebe nenechala dlouho čekat.

Kdekdo by si vystačil se standardním Lamborghini Huracán, které by pro závod Gumball 3000 stačilo opatřit polepem a bylo by vystaráno, jenže Jon Olsson jde zase o něco dál. Nejnovější „baby Lambo“ s necelými pěti sty kilometry na tachometru nechal odstrojit, přičemž místo standardních dílů použije speciální, navržené společností MLT pomocí 3D vizualizace.

Samotný majitel uznává, že jde o docela velký projekt, na druhou stranu do něj ale od začátku vkládá veškeré zkušenosti, které pobral v minulých letech. Něco nám říká, že zběsilost jeho minulé Audi RS6 Avant DTM dostane hodně na frak, jenom si ji Olsson tentokrát nesmí nechat ukrást.

Fotogalerie

  • Jon Olsson bude mít novou hračku, RS6 Avant vyměnil za Huracán: fotka 1
  • Jon Olsson bude mít novou hračku, RS6 Avant vyměnil za Huracán: fotka 2
  • Jon Olsson bude mít novou hračku, RS6 Avant vyměnil za Huracán: fotka 3
  • Jon Olsson bude mít novou hračku, RS6 Avant vyměnil za Huracán: fotka 4
  • Jon Olsson bude mít novou hračku, RS6 Avant vyměnil za Huracán: fotka 5

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.