Škoda: jízdní kola s okřídleným šípem ve znaku

Škoda: jízdní kola s okřídleným šípem ve znaku: titulní fotka Kolo jako originální příslušenství? Proč ne...tak vzhůru do pedálů!

Škoda, to nejsou jen auta nebo třeba lokomotivy, ale také jízdní kola. Společnost Škoda Auto rozšířila nabídku originálního příslušenství o další modely jízdních kol. Kromě tradičních horských, crossových a dětských kol, obsahuje kolekce pro rok 2009 i silniční verzi, která symbolizuje historii firmy a spojení s vrcholem cyklistické sezóny – Tour de France.

Tu, jak jistě víte, Škoda Auto velmi silně sponzoruje a při přenosech se to jen hemží logy s okřídleným šípem a doprovodnými Superby či Octaviemi. Ale zpět k onomu silničnímu speciálu. Jmenuje se Mont Ventoux a kromě odlehčeného duralového rámu a přední vidlice z karbonu (Monocoque) disponuje osmnácti rychlostní sadou Shimano Tiagra a značkovými komponenty Jalco a Ritchey. Vlajkový model z produkce Škoda Auto tak na trhu doplňuje jízdní kolo Superb – crossovou verzi určenou pro rekreační jízdu. Výbava nabídne 24 rychlostní přesmykač Shimano Alivio EZ, uzamykatelnou olejovou vidlicí RST Vita TnL se zdvihem 60 mm, měničem Shimano Deore a sedlem Author Ergo Gel. To pochopitelně není všechno, od Škody si můžete koupit třeba i „zelená“ kola GreenLine, horskou Fabii Sportline či kolo nazvané Škoda Motorsport. Ceny jsou příznivé, tak například nejdražší kousek, Mont Ventoux, vás přijde na 22.990,– Kč.


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Totalni lowend emyl 18.05.2009  13:55
Vstoupit do diskuse ›