Jestli se vám líbí Camara z filmů o Transformerech, můžete je vlastnit. Má to ale drobný háček

Jestli se vám líbí Camara z filmů o Transformerech, můžete je vlastnit. Má to ale drobný háček: titulní fotka Pokud jste viděli některý z filmů o Transformerech (prý je jich už šest), jistě jste si všimli žlutého Camara jménem Bumblebee. A možná se vám i zalíbilo.

Pro natáčení jednotlivých snímků vznikly čtyři různé verze. A všechny jsou teď k mání v dražbě aukčního domu Barrett-Jackson, která se uskuteční 19. ledna v arizonském Scottsdale.

Pořídit si tak můžete Camaro modelového roku 2010 z prvních dvou filmů, dále stejně staré (ale jinak upravené) Camaro ze třetího snímku, pak exemplář z roku 2013, který si zahrál ve čtvrtém díle, a také vůz z roku 2016 a pátého pokračování. Všechny kusy mají pod kapotou osmiválec a automatickou převodovku.

Výtěžek z aukce poputuje na dobročinné účely.

Jestli už se radujete, že pustíte chlup a uděláte si radost, máme jednu trochu horší zprávu. Ani jedno z aut nemá homologaci pro provoz na veřejných komunikacích, takže se s ním jen tak nesvezete. Tedy v USA. Takže třeba by to u nás šlo nějak zařídit…

Chevrolet Camaro Transformers Special Edition: Bumblebee pro každého

Autor: Jan Zajíc

Fotogalerie

  • Jestli se vám líbí Camara z filmů o Transformerech, můžete je vlastnit. Má to ale drobný háček: fotka 1
  • Jestli se vám líbí Camara z filmů o Transformerech, můžete je vlastnit. Má to ale drobný háček: fotka 2
  • Jestli se vám líbí Camara z filmů o Transformerech, můžete je vlastnit. Má to ale drobný háček: fotka 3


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.