Essen 2007: Jeep Wrangler Unlimited Startech – Vaše asfaltová hvězda

Essen 2007: Jeep Wrangler Unlimited Startech – Vaše asfaltová hvězda: titulní fotka Vzhled je impozantní, ale do terénu se pouštějte jen na vlastní riziko.

Chrysler, vlastník Jeepu, sice již nějakou dobu nepatří Mercedesu, přesto Brabus (dvorní úpravce stuttgartských vozů), respektive jeho dceřiná společnost Startech, dále pokračuje v tuningu těchto amerických automobilů.

Vyladěný pětidveřový Jeep Wrangler Unlimited je zářivý příklad asfaltového kovboje. Jen blázen by se totiž pokoušel rochnit v bahně nebo prolézal skály na 22palcových kolech, kterým Startech říká Monostar IV. Musíme však uznat, že i když Wrangler ztratil svůj původní směr, vypadá dobře.

Zezadu, také kvůli černému laku, trochu připomíná Mercedes třídy G s extrémně vytaženými blatníky. Hezký kontrast s tmavou barvou tvoří boční nášlapy a zadní rám z nerezové ocele, ale mnohem zajímavější je chromovaná lišta, namontovaná pod předním nárazníkem. Přestože vypadá jako mini radlice na pěší účastníky silničního provozu, opak je pravdou. Zářící nástavec je vyroben z pružného plastu, jeho montáž je v mezích zákona a navíc zvyšuje ochranu chodců při střetu s autem.

Interiér vozu vylepšují nerezové dveřní lišty, nové kožené čalounění a nechybí lány chromu nebo kovové pedály. Jinak, výše zmiňované úpravy vám Startech dodá bez ohledu na to, jestli ve vaší garáži parkuje model s dlouhým nebo krátkým rozvorem.

Fotogalerie

  • Essen 2007: Jeep Wrangler Unlimited Startech – Vaše asfaltová hvězda: fotka 1
  • Essen 2007: Jeep Wrangler Unlimited Startech – Vaše asfaltová hvězda: fotka 2
  • Essen 2007: Jeep Wrangler Unlimited Startech – Vaše asfaltová hvězda: fotka 3
  • Essen 2007: Jeep Wrangler Unlimited Startech – Vaše asfaltová hvězda: fotka 4
  • Essen 2007: Jeep Wrangler Unlimited Startech – Vaše asfaltová hvězda: fotka 5
  • Essen 2007: Jeep Wrangler Unlimited Startech – Vaše asfaltová hvězda: fotka 6
  • Essen 2007: Jeep Wrangler Unlimited Startech – Vaše asfaltová hvězda: fotka 7
  • Essen 2007: Jeep Wrangler Unlimited Startech – Vaše asfaltová hvězda: fotka 8
  • Essen 2007: Jeep Wrangler Unlimited Startech – Vaše asfaltová hvězda: fotka 9

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.