Jeep Wrangler Sahara od Chelsea Truck Company: Až na ten interiér…

Jeep Wrangler Sahara od Chelsea Truck Company: Až na ten interiér…: titulní fotka Project Kahn není pouze o úpravách Land Roverů. Takto si pohrála s Jeepem Wangler jeho subznačka Chelsea Truck Company.

Na vysvětlení – Chelsea Truck Company byla původně součástí značky Project Kahn, později se ale odtrhla a nyní zastává roli samostatně fungující jednotky. Už z toho důvodu se tedy nyní nesetkáváme s další úpravou Land Roveru Defender, ale vidíme sytě oranžový Jeep Wrangler s nejkratším rozvorem náprav a naprosto dokonalým vnějším vzhledem.

Karoserie prošla pouze minimem úprav, aby vedle stylového vzezření zůstaly zachovány také schopnosti Wrangleru v těžkém terénu. Líbí se nám strast oranžového laku a černých sedmnáctipalcových kol s pneumatikami o šířce 285 milimetrů, tmavé podbarvení předních světlometů, a exkluzivní maska chladiče v matném provedení.

Interiér Wrangleru je už v základu dost stylový (takovým „jeepím“ způsobem) a zásah Chelsea Truck Company mu z našeho pohledu spíše uškodil. Znate takové ty umělé potahy sedadel, které se dají koupit za pár stovek na benzinkách, a pak se kvůli nim někdo zabije, protože materiál zamezí vystřelení bočního airbagu? Přesně takhle na nás působí prošívaná kůže oranžového exempláře. Zkrátka moc pruhů, moc švů, moc nevkusu…

Ale čert vem čalounění, protože přece vás nikdo nenutí si za něj připlácet. Navíc ušetříte nějakou korunu, dolar, či euro, protože takto vyšperkovaný Jeep Wrangler, jak jej vidíte na fotografiích, stojí v přepočtu více než 1,2 milionu korun. Pod kapotou je turbodiesel 2.8 CDRi (147 kW) a čazení obstarává automatická převodovka.

Fotogalerie

  • Jeep Wrangler Sahara od Chelsea Truck Company: Až na ten interiér…: fotka 1
  • Jeep Wrangler Sahara od Chelsea Truck Company: Až na ten interiér…: fotka 2
  • Jeep Wrangler Sahara od Chelsea Truck Company: Až na ten interiér…: fotka 3
  • Jeep Wrangler Sahara od Chelsea Truck Company: Až na ten interiér…: fotka 4
  • Jeep Wrangler Sahara od Chelsea Truck Company: Až na ten interiér…: fotka 5
  • Jeep Wrangler Sahara od Chelsea Truck Company: Až na ten interiér…: fotka 6


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.