Jeep Wrangler od MC Customs: Lady Gaga po něm skočí

Jeep Wrangler od MC Customs: Lady Gaga po něm skočí: titulní fotka Tuning Jeepu Wrangler nemusí vždycky dopadnout úplně dobře. Typickým příkladem je tento výtvor od MC Customs. Kde je ta svalnatá hora plechu, kterou máme tak rádi?

Jeep Wranger je jednou z největších automobilových ikon. Pod kapotou můžete mít jak vznětový čtyřválec, tak zážehový šestiválec s chlapáckým objemem 3,6 litru, který z vozu dělá díky své nenáročnosti takřka nezničitelný stroj. Tohle auto projede snad všechno, na co si vzpomenete, dá se nejrůzněji upravovat (především podvozek je hodně „tvárný“) a budí respekt všude, kde se objeví.

Jenže ne všichni chtějí mít z Wrangleru stroj produkující stoprocentní testosteron. Najdou se totiž i firmy, které k tuningu přistupují z opačné strany. Z dříve veleschopného teréňáku pak může vzniknout leštěnka, s níž budete mezi pravověrnými offroadisty tak akorát pro smích. A tenhle výtvor od MC Customs je přesně na hraně.

Když jsem obrázky tohoto Wrangleru viděl poprvé, nemohl jsem se nesmát. Světelná výbava by klidně prosvítila deštný prales skrz naskrz a masivní přední rám s oky na uchycení čehokoliv vypadá, že by s takovým kusem přírody dokázal i pohnout. Jenže čtyřiadvaceti­palcová kola Vellano zbarvená do modrobíla připomínají spíš vycházkové polobotky Lady Gaga. K čemu potom takové auto je, když nemá obuty masivní pneumatiky, pod kterými se při jízdě málem štípe asfalt? K ničemu. A k tomu ta hudební výbava zabírající celý kufr – veverky budou čubrnět!

Zkrátka a dobře – nepřistupujte k tuningu Jeepu Wrangler stejně jako v tomto případě. Investujte do podvozku, shoďte hard top, boční dveře a vyrazte hledat nové světy. Tohle auto je k tomu předurčeno!

Fotogalerie

  • Jeep Wrangler od MC Customs: Lady Gaga po něm skočí: fotka 1
  • Jeep Wrangler od MC Customs: Lady Gaga po něm skočí: fotka 2
  • Jeep Wrangler od MC Customs: Lady Gaga po něm skočí: fotka 3
  • Jeep Wrangler od MC Customs: Lady Gaga po něm skočí: fotka 4
  • Jeep Wrangler od MC Customs: Lady Gaga po něm skočí: fotka 5
  • Jeep Wrangler od MC Customs: Lady Gaga po něm skočí: fotka 6
  • Jeep Wrangler od MC Customs: Lady Gaga po něm skočí: fotka 7


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.