Jeep Wrangler Black Hawk: Američan z anglické posilovny

Jeep Wrangler Black Hawk: Američan z anglické posilovny: titulní fotka Chelsea Truck Company se většinou prezentuje upravenými Land Rovery, ale v její nabídce figurují i Wranglery s extrémním rozšířením v bocích.

Chelsea Truck Company, patřící pod křídla impéria Afzala Kahna, se specializuje na úpravy vozů značek Land Rover a Jeep. K největším oblíbencům tohoto úpravce pak patří modely Defender a Wrangler.

Vrcholem v nabídce zušlechťování zástupce značky Jeep je v letošním roce uvedený paket Black Hawk, který je dostupný pro dvoudveřový i čtyřdveřový Wrangler a hlavní pozornost přitahuje především masivní rozšířením v oblasti předních i zadních blatníků.

K dalším viditelným úpravám pak patří nový přední nárazník s maskou chladiče a kapotou motoru i přepracovaný zadní nárazník. Na přídi se mohou usadit přídavná LED světla, zatímco zadní partie mohou zkrášlit dva páry nových koncovek výfukového systému.

Proměnu exteriéru pak završí použití 17-palcových litých kol s off-road pneumatikami Cooper Discoverer S/T.

Interiér na dobrodružný zevnějšek navazuje luxusem s nádechem sportu, za nějž mohou anatomická sedadla Matrix GTS, která jsou použita vpředu i vzadu. Samozřejmostí je zde špičkově zpracované čalounění z kvalitních kůží, které doplňují prvky z leštěného kovu a výkonný multimediální systém.

Chelsea Truck Company uvádí, že ceny nového Wrangleru Black Hawk začínají na částce 49.999 britských liber (zhruba 1.620.000 Kč) u dvoudveřového vozu a na 51.999 britských liber (okolo 1.685.000 Kč) u čtyřdveřového provedení. Pod kapotou pak může být 2,8-litrový čtyřválcový turbodiesel nebo 3,6-litrový zážehový šestiválec.

Fotogalerie

  • Jeep Wrangler Black Hawk: Američan z anglické posilovny: fotka 1
  • Jeep Wrangler Black Hawk: Američan z anglické posilovny: fotka 2
  • Jeep Wrangler Black Hawk: Američan z anglické posilovny: fotka 3
  • Jeep Wrangler Black Hawk: Američan z anglické posilovny: fotka 4
  • Jeep Wrangler Black Hawk: Američan z anglické posilovny: fotka 5
  • Jeep Wrangler Black Hawk: Američan z anglické posilovny: fotka 6
  • Jeep Wrangler Black Hawk: Američan z anglické posilovny: fotka 7
  • Jeep Wrangler Black Hawk: Američan z anglické posilovny: fotka 8
  • Jeep Wrangler Black Hawk: Američan z anglické posilovny: fotka 9


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.