Jeep Trail Edition Camper: karavany pro dobrodruhy

Jeep Trail Edition Camper: karavany pro dobrodruhy: titulní fotka Automobilka Jeep ve spolupráci s divizí Mopar uvádí novinky, které potěší především zájemce o kempování v přírodě. Jeep Trail Edition Camper a Jeep Extreme Trail Edition Camper představují obytné přívěsy.

Mopar vedle řady stylových doplňků pro vozy značek Chrysler a Dodge nebo přípravy výkonných verzí osmiválců HEMI navrhuje a vyrábí i příslušenství pro automobily značky Jeep.

Nejnovější produkty představují dva přívěsné vozíky, které sice na první pohled vypadají, že jsou určeny zálesákům na odvoz dřeva, ale ve skutečnosti v sobě ukrývají obytný přívěs.

Jeep Trail Edition Camper i Jeep Extreme Trail Edition Camper mají lehkou hliníkovou konstrukci a po rozložení nabízejí prostor čtyřem dospělým. Součástí standardní výbavy je dvojlůžko, pohovka, skládací stůl, skříňky na zavazadla a zásuvka na 110 voltů.

První z dvojice s označením Jeep Trail Edition Camper je s 32palcovými pneumatikami BF Goodrich Mud Terrain a světlou výškou 305 mm vhodný spíše pro lehčí terén.

Provedení Jeep Extreme Trail Edition Camper má díky odolnější konstrukci svého rámu, 35palcovým pneumatikám BF Goodrich Mud Terrain a světlé výšce 381 mm uspokojit i zájemce o kempování v těžším terénu.

Oba přívěsné vozíky budou v prodeji u zástupců značky Jeep a jejich ceny jsou stanoveny na 9.995 amerických dolarů (okolo 199.000,– Kč) za Jeep Trail Edition Camper a na 11.995 amerických dolarů (zhruba 239.000,– Kč) za verzi do náročnějšího terénu.

Fotogalerie

  • Jeep Trail Edition Camper: karavany pro dobrodruhy: fotka 1
  • Jeep Trail Edition Camper: karavany pro dobrodruhy: fotka 2
  • Jeep Trail Edition Camper: karavany pro dobrodruhy: fotka 3
  • Jeep Trail Edition Camper: karavany pro dobrodruhy: fotka 4


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
adventure 426kahemi 21.07.2010  17:05
Vstoupit do diskuse ›