Jeep Grand Cherokee: jemný tuning značky STARTECH

Jeep Grand Cherokee: jemný tuning značky STARTECH: titulní fotka Německá společnost STARTECH se specializuje především na úpravy vozů značek patřících pod křídla koncernu Chrysler a mezi její nejnovější produkty patří balíček decentních úprav pro Jeep Grand Cherokee.

STARTECH má pro Jeep Grand Cherokee připraveny poměrně decentní úpravy, které jsou zaměřeny na vzhled karoserie i interiéru a také podvozek s motorem.

Karoserie Jeepu je vpředu doplněna o nový spoiler, který je připevněn k sériovému přednímu nárazníku. V tomto spoileru jsou umístěna nová denní světla ze světelných diod a jeho tvar je navržen tak, aby při vyšších rychlostech zvyšoval aerodynamický přítlak na přední nápravu a minimalizoval nadzvedávání přídě.

Na bocích jsou namontovány nové nástavce prahů, v nichž jsou integrovány světelné diody. Ty se rozsvítí při odemknutí vozu nebo otevření dveří a posvítí přímo pod prahy.

Na zádi je upravený nárazník s dvojicí výřezů ve své spodní hraně. Zde jsou vyvedeny oválné koncovky sportovního výfukového systému, pocházejícího z nabídky společnosti STARTECH.

Sportovnější vzhled Jeepu mají dokreslovat 22palcová litá kola STARTECH Monostar IV. Ta jsou obuta do pneumatik Pirelli Scorpion o rozměrech 265/35 R22 vpředu a 295/30 R22 vzadu. Úpravce nabízí i nové odpružení, které snižuje světlou výšku o 30 mm.

Zvyšování výkonu pohonné jednotky se týká pouze turbodieselu 3.0 CRD, pro nějž je připraven kit STARTECH SD6. Díky němu se výkon zvýší z 218 koní (160 kW) na 262 koní (193 kW) a točivý moment vzroste z 510 na 580 Nm.

STARTECH nabízí úpravy i pro interiér, kde mohou být použity různé doplňky z leštěné oceli, hliníkové pedály nebo čalounění kůží a Alcantarou.

Fotogalerie

  • Jeep Grand Cherokee: jemný tuning značky STARTECH: fotka 1
  • Jeep Grand Cherokee: jemný tuning značky STARTECH: fotka 2
  • Jeep Grand Cherokee: jemný tuning značky STARTECH: fotka 3
  • Jeep Grand Cherokee: jemný tuning značky STARTECH: fotka 4
  • Jeep Grand Cherokee: jemný tuning značky STARTECH: fotka 5
  • Jeep Grand Cherokee: jemný tuning značky STARTECH: fotka 6
  • Jeep Grand Cherokee: jemný tuning značky STARTECH: fotka 7

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
priechodnost salamoon 03.10.2009  11:02
Vstoupit do diskuse ›