JE Design Progressor: agresivnější výraz pro Cayenne

JE Design Progressor: agresivnější výraz pro Cayenne: titulní fotka Německá společnost JE Design si pro současné Porsche Cayenne připravila paket karosářských dílů, které doplňují úpravy podvozku. Pro vyšší výkon si ale budete muset zajet jinam.

Společnost JE Design uvádí pod názvem Progressor úpravy, které mohou být aplikovány prakticky na kteroukoliv z verzí Porsche Cayenne, ale protože se jedná o úpravy silničního rázu bude asi nejvhodnějším adeptem verze GTS, kterou automobilka sama prezentuje jako nejasfaltovějšího zástupce modelové řady.

JE Design si pro karoserii Porsche Cayenne připravil nový přední nárazník, v němž jsou integrovány denní světlomety ze světelných diod, rámečky hlavních světlometů, rozšíření blatníků, nástavce prahů a nový zadní nárazník s difuzorem. K dispozici je i nový výfukový systém s čtveřicí koncovek.

Na podvozku došlo k úpravám rozchodu kol, který se vpředu zvětšil o 60 mm a vzadu o 80 mm. V širších blatnících mají své místo nová litá 22palcová kola obutá do pneumatik 295/30 R22. Pro snížení světlé výšky jsou k dispozici nové sportovní pružiny a elektronicky ovládané tlumiče, které mohou snižovat výšku vozu v rozmezí od 35 do 70 mm.

Fotogalerie

  • JE Design Progressor: agresivnější výraz pro Cayenne: fotka 1
  • JE Design Progressor: agresivnější výraz pro Cayenne: fotka 2
  • JE Design Progressor: agresivnější výraz pro Cayenne: fotka 3
  • JE Design Progressor: agresivnější výraz pro Cayenne: fotka 4
  • JE Design Progressor: agresivnější výraz pro Cayenne: fotka 5
  • JE Design Progressor: agresivnější výraz pro Cayenne: fotka 6


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.