JE Design jako první upravuje Seat Ateca

JE Design jako první upravuje Seat Ateca: titulní fotka Německá tuningová společnost JE Design si pro letošní novinku španělské značky Seat připravila úpravy designu i pohonných jednotek.

V Leingartenu sídlící JE Design je jedním z tradičních úpravců strojů značek, patřících pod křídla koncernu Volkswagen a k jeho nejčerstvějším novinkám patří několik karosářských dílů a dalších úprav pro nové SUV Seat Ateca.

JE Design pro španělskou novinku navrhl sadu, která se montuje na povrchové panely sériové karoserie. Na předním nárazníků se jedná o rámeček pod maskou chladiče, na něž navazuje ochranný plast spodní části nárazníku. Dalšími novinkami jsou ochranné plasty zadního nárazníku a nákladové hrany, které mohou být ve stříbrné nebo černé barvě.

Aerodynamické vlastnosti karoserie modelu Ateca má vylepšovat spoiler nad zadním oknem, který mohou doplňovat černé svislé deflektory. Ty se mají údajně pozitivně podílet na snižování znečištění zadního okna.

Spolu s novými karosářskými díly nabízí JE Design i dvě nové verze koncového dílu výfukového systému pro vozy s motorem 2.0 TDI. V prvním případě má dvě oválné koncovky s rozměry 160×90 mm a ve druhém čtyři kruhové koncovky o průměru 90 mm. K úpravě vzhledu exteriéru pak mohou posloužit i 20palcová kola s pneumatikami o rozměrech 245/35 R20 nebo 21palcová kola obutá do pneumatik 245/30 R21 nebo 255/30 R21.

JE Design vedle úprav designu nabízí i zvýšení výkonu pro motor 2.0 TDI. Prozatím se úpravce zaměřil na verzi disponující výkonem 190 koní (140 kW) a točivým momentem 400 N.m. Pro ni má připraveno navýšení na 210 koní (155 kW) a 430 N.m, které stojí za zvýšením maximální rychlosti z 212 km/h na 220 km/h.

Na všechny provedené úpravy pohonného systému nabízí JE Design dvouletou záruku.

Fotogalerie

  • JE Design jako první upravuje Seat Ateca: fotka 1
  • JE Design jako první upravuje Seat Ateca: fotka 2
  • JE Design jako první upravuje Seat Ateca: fotka 3
  • JE Design jako první upravuje Seat Ateca: fotka 4
  • JE Design jako první upravuje Seat Ateca: fotka 5
  • JE Design jako první upravuje Seat Ateca: fotka 6


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Tragédie Kartofl 14.12.2016  09:11
Vstoupit do diskuse ›