Jaguar XFR Stratstone Le Mans Limited Edition

Jaguar XFR Stratstone Le Mans Limited Edition: titulní fotka Britská společnost Stratstone Jaguar ve svých showroomech nabídne speciální limitovanou sérii modelu XFR, která má uspokojit poptávku po speciálním provedení výkonného sedanu.

Jaguar XFR Stratstone Le Mans Limited Edition nepřináší žádné změny ve výkonech pohonné jednotky a je zaměřen především na exkluzivitu, kterou si má udržet i díky skutečnosti, že vznikne v sérii čítající pouhých 50 vozů.

Pod kapotou modelu z limitované série pracuje stejně jako u standardních XKR přeplňovaný pětilitrový osmiválec, který disponuje výkonem 510 koní (375 kW) a točivým momentem 625 Nm.

Exteriér XFR Stratstone Le Mans Limited Edition se od standardních modelů odlišuje pouze prostřednictvím decentních úprav. Ty představuje černá mřížka masky chladiče a vstupů vzduchu v nárazníku, výdechy v kapotě s chromovanou střední lištou a 20palcová kola v černé barvě, za nimiž se ukrývají červené brzdové třmeny.

Nabídka laků karoserie se pro limitovanou sérii Jaguaru XFR od společnosti Stratstone omezuje pouze na bílou Polaris a černou Midnight.

V interiéru nechybí plaketa se sériovým číslem vozu, čalounění pravou kůží s prošíváním nití v kontrastní barvě. Na palubní desce, středové konzole a výplních dveří je dekorativní obložení dřevem v piánové černi a hliníkem. Součástí standardní výbavy je satelitní navigační systém se 7palcovou dotykovou obrazovkou.

Společnost Stratstone Jaguar daruje celkem 5.000 liber z prodeje limitované série XFR na Královskou britskou legii, která pomáhá zraněným vojákům začlenit se znovu do společnosti.

Fotogalerie

  • Jaguar XFR Stratstone Le Mans Limited Edition: fotka 1


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.Tato značka na Moje.auto

Plakát týdne

McLaren 720S

Anketa

Který nový supersport se vám líbí?
Počet hlasů: 20263 | Zobrazit seznam všech anket