Jaguar R Performance Academy: silné stroje chtějí tvrdou ruku

Jaguar R Performance Academy: silné stroje chtějí tvrdou ruku: titulní fotka Jaguar se rozhodl vyjít novým majitelům supersilných Jaguarů vstříc a na vyhlášených okruzích zájemce patřičně proškolí.

Mít peníze na rychlé auto je jenom polovina úspěchu – abyste ho dokázali zvládnout a vymáčkli z něj opravdu všechen výkon (za který si platíte) je téměř nevyhnutelné zamířit na okruh.

To ví i u Jaguaru a tak výhradně novým majitelům silných modelů XKR a XFR je určena R Performance Academy. První lekce s instruktory na místě spolujezdce se koná prvního prosince na Homestead Miami Speedway, což je tři a půl kilometru dlouhý okruh se čtrnácti zatáčkami. Ale nepůjde jen o ně, noví majitelé budou také zvyšovat své dovednosti za volantem například trénováním vyhýbacího manévru, maximálního brzdění nebo akcelerace. Zkrátka, se silným autem je dobré začít od podlahy. Po Miami se akademie přesune do Las Vegas, Monticella, New Yorku nebo třeba Californie. O tom, že by se dočkali třeba i evropští zájemci zatím nic nevíme.


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.