Santa shání nové sáňky: Jaguar a Land Rover už na tom pracují!

Santa shání nové sáňky: Jaguar a Land Rover už na tom pracují!: titulní fotka Já vím, Santa se k nám do Čech asi nepodívá, stejně je ale zajímavé, co mu to jaguar s Land Roverem vlastně připravují.

Britský Car magazine nás rok co rok na Vánoce obveseluje podařenými rendery od automobilek, které znázorňují Santu ve velmi netradičních, futuristických saních.

Nebozí sobi ve většině případů dostali padáka, designéři totiž nezapomněli na svou profesi a veselého pupkatého dědulu v červeném posadili do roztodivných konceptů připomínajících ta nejodvážnější designová cvičení. Ve fotogalerii pod článkem naleznete dva letošní návrhy – jeden od Jaguaru a jeden od Land Roveru. Land Rover k obrázku dokonce připojil technický dovětek: „Neomezená průchodnost terénem, poháněno technologií založenou na částicovém urychlování. Na přání dodáme s laserově naváděným doručovačem dárků a systémem CRS (Chimney Recognition Software; program pro rozpoznávání komínů)“.

Nebudeme tu řešit prkotiny (třeba funkční stánku věci), důležité je že se v tom Santa Clausovi (i Rudolfovi se svítícím nosem, který se nacpal před něj) podle jeho šťastného úsměvu létá parádně. Čeští designéři jsou v tomto ohledu dost znevýhodněni – našemu Ježíškovi můžou tak akorát pomalovat jestličky nebo okolní dobytek. A v tom už je předběhla jedna nejmenovaná továrna na čokoládu. Ať je to jak chce, přeju vám ať dneska pod stromečkem v příjemném rodinném kruhu najdete samé krásné dárky…a kdo ví, třeba tam budou i klíčky od něčeho se čtyřmi koly $5$.

Fotogalerie

  • Santa shání nové sáňky: Jaguar a Land Rover už na tom pracují!: fotka 1
  • Santa shání nové sáňky: Jaguar a Land Rover už na tom pracují!: fotka 2
  • Santa shání nové sáňky: Jaguar a Land Rover už na tom pracují!: fotka 3
  • Santa shání nové sáňky: Jaguar a Land Rover už na tom pracují!: fotka 4
  • Santa shání nové sáňky: Jaguar a Land Rover už na tom pracují!: fotka 5

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Pche! XY 24.12.2009  09:06
Vstoupit do diskuse ›