Jaguar F-Pace CLR F bude pořádně divoký

Jaguar F-Pace CLR F bude pořádně divoký: titulní fotka Mezi první tuningové firmy, které nabídkou kompletní balíček úprav pro Jaguar F-Pace se hodlá s kreaci CLR zařadit Lumma Design.

Jaguar F-Pace se jako první crossover britské značky představil v loňském roce a Lumma Design z německého Winterlingenu se chce v letošním roce se chce v letošním roce stát jednou z prvních firem, které upraví vzhled i techniku této stále ještě čerstvé novinky.

Prozatím Lumma Design nabízí poměrně odvážné vizualizace, o nichž ovšem můžeme díky řadě předchozích projektů této firmy s klidným svědomím prohlásit, že jsou věrným obrazem blízké budoucnosti.

Lumma Design jednoduše nabídne majitelům F-Pace možnost proměnit jejich Jaguar v pěkně agresivní šelmu s novou přídí, kapotou motoru, řádně rozšířenými předními i zadními blatníky a zádi ověšenou spoilery a difuzorem. Všechny nové komponenty mají být pro provoz na veřejných silnicích schváleny německým TÜV.

Spolu s kompletní sadou karosářských dílů mají pozornost okolí přitahovat i nová 24-palcová kovaná kola, která mají obouvat pneumatiky o rozměrech 285/35 ZR24 a 355/25 ZR24.

Stranou zájmu německého úpravce nezůstanou ani pohonné jednotky. V první fázi se hodlá věnovat přeplňovanému třílitrovému šestiválci, jehož standardní výkon 380 koní (280kW) hodlá zvýšit na 480 koní (353 kW). Na úpravy motoru naváže nový výfukový systém se čtyřmi masivními koncovkami.

Pro interiér F-Pace budou mít u Lumma Design připravenu širokou paletu nejrůznějších odstínu kvalitních kůží a chybět nebude ani Alcantara a vybrané druhy dřevěných dýh na obložení palubní desky a dalších částí prostoru pro cestující. K dispozici pak budou i prvky z uhlíkových vláken a hliníku.

Fotogalerie

  • Jaguar F-Pace CLR F bude pořádně divoký: fotka 1
  • Jaguar F-Pace CLR F bude pořádně divoký: fotka 2
  • Jaguar F-Pace CLR F bude pořádně divoký: fotka 3
  • Jaguar F-Pace CLR F bude pořádně divoký: fotka 4
  • Jaguar F-Pace CLR F bude pořádně divoký: fotka 5


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.