Diskuse: Growler E-Concept: Jaguar E Type 50 let poté

zpět na článek
 • Stanislavv

  Re: Vydarené

  14.03.11 21:00 Reagovat

  ja mam zas uplne iny nazor pani :-) az na tie kolesa teda s tymi s vami uplne suhlasim >:D osobne sa mi velmi paaaci a apcia sa mi aj dv pary svetlometov skuste si ten ejden zakrty a zistite ze su tam urcite neni navyse. moj nazor vsak je taky ze auto by mal vyrabat jaguar. nemuselo by byt z karbonu hlinik by uplne stacil. rovnako ako motor nie z xkr naladeny na 600 koni uuuplne by stacil seriovy z xk s vykonom 380 alebo 385 neviem uz presne kolko to ma. cena by bola pooodstatne ludskejsia aj auto by si naslo urcite viac majitelov ;-)

 • Hrubisfoto Hrubis

  Re: Vydarené

  13.03.11 18:03 Reagovat

  No tak SLS mě moc u srdce nechyt >:D , takže u toho je to podobný jako u E type. New stratos vlastně ani moc nevznik, když je to kusovka, která se trochu rozrostla >:D , ale možná máš pravdu, že mě trochu válcuje sentiment a úcta k předchůdci, třeba bych byl mile překvapen (jako u stratosu), ale třeba taky ne. Možná použít nové jméno a neoznačovat za nástupce, jak píše Luaf..... asi stárnu, když už teď razím heslo "jo milé děti, dřív to bylo něco" >:D ...

 • rosi007foto rosi007

  Re: Vydarené

  13.03.11 16:44 Reagovat

  Hrubis, laufeček: Nejste až zbytečně skeptičtí? Jasně že nový stroj už nemůže dosáhnout kvalit(relativně k době vzniku) legendy, ale nechcete mi přece tvrdit, že by bylo lepší, kdyby vůbec nevznikl New Stratos nebo třeba SLS AMG?!

 • laufečekfoto laufecek

  Re: Vydarené

  13.03.11 15:52 Reagovat

  Hrubis, to máš pravdu ;-) to s Tebou souhlasím....ale když to vezmu spíš jako předělávku XKR, jen s retro kabátkem, připomínající E-type, tak je to naprostá fantazie...sdílím s Tebou názor, to máš naprostou pravdu...
  ...ale tohle vypadá prostě fantasticky, designově je to pecka! :yes: ...moct si dovolit rozhazovat MEGA (dollarů) sem a tam, tak do tohohle jdu bez rozmýšlení ;-) tím chci říct, že se mi líbí design, ale jak řekl Hrubis, dělat z toho nástupce je hovadina :))) ale auto, jako takové je to parádní :yes: :-!

 • Czerwikfoto Czerwik

  Re: Vydarené

  13.03.11 15:27 Reagovat

  presne... aj mne to na tom kus vadí...

 • porny

  pekne pekne

  13.03.11 14:35 Reagovat

  tak tie kolesa su porno ,, a presne , jeden par svetiel by bohato stacil :yes: :yes:

 • Hrubisfoto Hrubis

  Re: Vydarené

  13.03.11 13:39 Reagovat

  No, něco by mělo skončit, a už se nikdy nevracet. Né proto, že to za nic nestálo, ale proto, že pokračování by nemělo šanci být tak dobré, a vše by spíše zhoršilo. A to je případ i legendy Jaguar E type ... Podle mého by právě tohle auto nikdy nemělo dosta nástupce, a zůstat tou legendou co je :yes:

 • TomasSt89

  Vydarené

  13.03.11 12:11 Reagovat

  Veľmi pekný návrh, ale myslím si, že jeden pár svetiel by bohate stačil :-)

zpět na článek