Inzerát na prodej "vrtulníku" postaveného z VW Transporter je nejvtipnější věc, co dnes uvidíte

Inzerát na prodej Jestli stejně jako my rádi projíždíte inzerci s auty na prodej, jistě se občas nestačíte divit, na co všechno lze narazit.

Nás nedávno dostal inzerát, v němž kdosi nabízí „vrtulník“ postavený z Volkswagenu T4. „Chci nabídnout můj super vrtulník. Je to hračka pro velký kluky. Základ jsem použil VW T4 Multivan Atlantis a protože jsem hodně šikovný, postavil jsem z něj vrtulník,“ píše se v nabídce.

Některé díly na této přestavbě pak prý pocházejí také z modelů Golf a Passat. Interiér šel pryč a dovnitř se nastěhovala lehátka – údajně „pro větší pohodlí“.

Tradiční Transportersraz na vlastní kůži: Takhle paří téčka!

A dál? „Samozřejmostí je aviatika a GPS, aby pilot věděl kde zrovna letí. Zatím jsem na úrovni popojíždění po ranveji, ale bohužel mi docházejí finance k dostavbě. Proto zvažuji prodej. Zatím jsem získal pár sponzorů, ale musel jsem zakoupit skládací listy pro lepší parkovaní. Sleva není možná,“ doplňuje prodejce.

Uvedené telefonní číslo na prodávajícího pak prozrazuje, že tahle nabídka není skutečná. I tak nás ale pobavila. A jestli vozidlo na fotografiích opravdu existuje, chceme ho vidět!

Autor: Jan Zajíc

Fotogalerie

  • Inzerát na prodej
  • Inzerát na prodej
  • Inzerát na prodej
  • Inzerát na prodej


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.