Infiniti QX70: Ještě dravější díky AHG-Sports

Infiniti QX70: Ještě dravější díky AHG-Sports: titulní fotka Německý úpravce AHG-Sports si pohrál s SUV Infiniti QX70 - dopřál mu atraktivnější vzhled i více výkonu pro naftový motor.

Infiniti QX70, doposud známé jako FX, rozhodně patří k nejsportovněji vyhlížejícím velkým SUV, tak proč jeho vzhled ještě trošku nezdramatizovat? O to se teď postarala tuningová firma z Hamburku, která připravila vizuální, ale i lehké technické modifikace.

QX70 dostalo nový přední nárazník, jenž opticky navazuje na masku chladiče, osazený přídavnými denními LED a gril samotný byl i s rámečkem a logem nalakován do matné černé, stejně jako střešní ližiny. Infiniti dále dostalo masivnější nástavce prahů a nový zadní nárazník. Ten se pyšní větším difuzorem a čtyřmi koncovkami sportovního výfukového potrubí, společně s ozdobnými prolisy za blatníky.

Snížený sportovní podvozek o 25 mm blíže silnici, auto stojí na matně šedých 22" kolech s pneumatikami 285/35 a pod nimi jsou 15mm podložky. Poslední vizuální úpravou jsou červeně lakované brzdové třmeny a kryt motoru ve stejné barvě.

AHG-Sports si pohrál ovšem i s motorem, třílitrovému turbodieselu Renaultu zvýšili parametry z 238 k a 550 N.m na 281 k (207 kW) a 613 N.m, jak se zlepšila dynamika ovšem úpravce nezveřejnil. Auto lze i s těmito úpravami pořídit za 89.900 euro, z čehož ale nelze určit cenu úpravy, protože neznáme výbavovou specifikaci tohoto konkrétního japonského SUV.

Fotogalerie

  • Infiniti QX70: Ještě dravější díky AHG-Sports: fotka 1
  • Infiniti QX70: Ještě dravější díky AHG-Sports: fotka 2
  • Infiniti QX70: Ještě dravější díky AHG-Sports: fotka 3
  • Infiniti QX70: Ještě dravější díky AHG-Sports: fotka 4
  • Infiniti QX70: Ještě dravější díky AHG-Sports: fotka 5
  • Infiniti QX70: Ještě dravější díky AHG-Sports: fotka 6

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.