Infiniti G37 Coupe-Convertible - prémiová povinnost

Infiniti G37 Coupe-Convertible - prémiová povinnost: titulní fotka Také luxusní značka Nissanu obohatí své portfolio o otevřený model střední třídy.

Kabriolety a roadstery mají už desítky let punc exkluzivity, luxusu, ale i větší sportovnosti, než běžné „plechovky“ s pevnou střechou. A otevřené auto střední třídy se v posledních letech díky aktivitě zejména německých a švédských značek se stalo takřka povinností, což si ale zatím neuvědomují luxusní japonské značky, původně vytvořené pouze pro severoamerický trh. Ovšem i tady se ledy pohnuly a kupodivu je nerozhýbal „nejakčnější“ Lexus, ale Infiniti patřící Nissanu.

Na autosalonu v Los Angeles, jenž se bude konat v listopadu, automobilka představí model G37 Convertible vybavený třídílnou tuhou sklápěcí střechou, jehož první snímek automobilka právě uvolnila. Jak už název napovídá, vůz bude poháněn šestiválcem 3,7 l o výkonu 333 koní (245 kW), jenž bude možné doplnit buď o sedmistupňový automat s možností manuální volby rychlostí, nebo o šestistupňový manuál. Na americkém trhu se objeví už zkraje roku 2009, dovoz do Evropy je prý zatím ve fázi „studování“, osobně v tom ale nevidím žádný problém. ;-)

Fotogalerie

  • Infiniti G37 Coupe-Convertible - prémiová povinnost: fotka 1

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.Plakát týdne

McLaren 720S

Anketa

Který nový supersport se vám líbí?
Počet hlasů: 20279 | Zobrazit seznam všech anket