Hyundai představí v Chicagu rallyeový veloster

Hyundai představí v Chicagu rallyeový veloster: titulní fotka Ambiciózní Korejci mají zřejmě v plánu znovu to zkusit na rallyeových tratích.

Určitě si ještě vzpomínáte, že se před nějakými deseti lety Hyundai pokoušel prosadit v královně rallye – kategorii WRC. Bylo to s megaošklivým accentem, i přesto jsme ale byli rádi, že tam je. Závodní octavie díky tomu nebyly poslední. $5$

Jenže deset let je dlouhá doba. Za tu dobu se dost radikálně změnilo vnímání téhle korejské značky a my už jsme v redakci jako na trní, kdy už budeme moci vyzkoušet nejnovější sporťáky od Hyundaie – Genesis Coupe a Veloster. Vypadá to totiž, že už je budeme muset brát vážně.

Nejnovějším signálem je představení první fotky vozu Hyundai Veloster pro rallye. Automobilka je sice zatím tajemná a krom jediného snímku auta s redbulláckým válečným zbarvením nic neprozradila, tenhle závoďák ale bude mít premiéru už zítra na autosalonu v Chicagu a to už bychom měli vědět víc.

Dá se předpokládat, že půjde buď o vůz v současnosti velice populární kategorie Super 2000, nemusel by ale být vyloučen ani návrat do WRC.

Fotogalerie

  • Hyundai představí v Chicagu rallyeový veloster: fotka 1
  • Hyundai představí v Chicagu rallyeový veloster: fotka 2


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: paráda TeeJay 07.02.2011  13:41
paráda tresty 07.02.2011  09:40
Vstoupit do diskuse ›