Hyundai i-flow: koncept sportovního sedanu

Hyundai i-flow: koncept sportovního sedanu: titulní fotka Korejská automobilka Hyundai si pro letošní autosalon v Ženevě připravila nový koncept sportovně laděného čtyřdveřového sedanu.

Design vozu s názvem i-flow vznikl v evropském designérském centru společnosti Hyundai v německém Rüsselsheimu. Čtyřdveřový sedan má být předzvěstí vzhledu nového modelu pro segment D, který má konkurovat střední třídě.

Při vývoji tohoto konceptu uplatnili návrháři společnosti Hyundai nový designový jazyk, který má pod označením „fluidic sculpture“ ukrývat obliny a ladně protažené linie. Hyndai i-flow má vynikat i aerodynamickými vlastnostmi své karoserie.

Hyundai i-flow má být plně funkčním konceptem, na jehož vývoji se podílela i chemická společnost BASF, která dodala nové lehké materiály na jeho stavbu a také solární panely, které budou umístěny na střeše.

Premiéra nového konceptu značky Hyundai se má odehrát 2. března na autosalonu v Ženevě a ve stejný den mají být zveřejněny i bližší informace o technice ukryté pod ladnými liniemi i-flow.

Fotogalerie

  • Hyundai i-flow: koncept sportovního sedanu: fotka 1
  • Hyundai i-flow: koncept sportovního sedanu: fotka 2
  • Hyundai i-flow: koncept sportovního sedanu: fotka 3


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.