Hyundai Genesis Coupe: sportovec od LUX Motorwerks

Hyundai Genesis Coupe: sportovec od LUX Motorwerks: titulní fotka Výsledkem spolupráce společností Hyundai, LUX Motorwerks a magazínu RIDES je Genesis Coupe s upraveným vzhledem i technikou v oranžovém laku, jehož odstín je důvěrně známý některým majitelům Porsche 911 GT3 RS.

Základem úpravy, která se představila na letošní SEMA Show, se stalo sériové Hyundai Genesis Coupe s přeplňovaným čtyřválcem o objemu 2,0 litru a výkonem 209 koní (154 kW).

Úpravce pod kapotou provedl několik změn, které se mají projevit na zvýšení výkonu, ale o kolik koní se rozrostlo stádo, roztáčející kola kupé neuvádí. V každém případě sériové turbodmychadlo bylo nahrazeno přeplňováním Turbonetics GT-K 350, jemuž dělá společnost nový mezichladič Spearco.

Dalšími úpravami, které mají vylepšit výkon motoru i jízdní vlastnosti jsou výfukový systém GReddy Racing Ti-C, sada stavitelných tlumičů A'PEXi a brzdový systém od společnosti StopTech.

Vzhled karoserie byl pozměněn za využití dílů od Sarona Design. Kupé má upravený přední nárazník s novou maskou, výdechy za předními koly, nové nástavce prahů a zadní nárazník. Úpravy vzhledu exteriéru završují 20palcová litá kola Vossen VF051, oranžový lak, černá střecha a zatmavené kryty předních i zadních světlometů.

V interiéru jsou namontována nová sportovní přední sedadla a řada dílů je zde v barvě karoserie. LUX Motorwerks si dal záležet také na výkonném audio systému.

Fotogalerie

  • Hyundai Genesis Coupe: sportovec od LUX Motorwerks: fotka 1
  • Hyundai Genesis Coupe: sportovec od LUX Motorwerks: fotka 2
  • Hyundai Genesis Coupe: sportovec od LUX Motorwerks: fotka 3
  • Hyundai Genesis Coupe: sportovec od LUX Motorwerks: fotka 4
  • Hyundai Genesis Coupe: sportovec od LUX Motorwerks: fotka 5
  • Hyundai Genesis Coupe: sportovec od LUX Motorwerks: fotka 6
  • Hyundai Genesis Coupe: sportovec od LUX Motorwerks: fotka 7
  • Hyundai Genesis Coupe: sportovec od LUX Motorwerks: fotka 8
  • Hyundai Genesis Coupe: sportovec od LUX Motorwerks: fotka 9

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: to by šlo Enthusiastic.driver 06.11.2009  12:03
Re: to by šlo delph 06.11.2009  11:54
Re: to by šlo Doyle 06.11.2009  10:48
to by šlo delph 06.11.2009  09:26
Vstoupit do diskuse ›