Hyundai Equus od Rhys Millen Racing pro SEMA 2010

Hyundai Equus od Rhys Millen Racing pro SEMA 2010: titulní fotka Letošní SEMA se nezadržitelně blíží a Rhys Millen Racing si pro tuto přehlídku připravuje již tradičně stroj značky Hyundai. Tentokrát se úpravci vrhli na vlajkovou loď Equus.

Rhys Millen a jeho firma Rhys Millen Racing jsou s korejskou značkou partnery třetí rok. Letos si kalifornský úpravce připravil o něco méně extrémní úpravu než bylo loňské Genesis Coupe RM460 s osmiválcem před zadní nápravou.

Na SEMA se letos představí RMR Signature Edition Equus s kompletně upraveným exteriérem, interiérem a mírně zvýšeným výkonem.

Karoserie korejské limuzíny bude vybavena několika doplňky z uhlíkových vláken, mezi něž patří například, lízátko pod předním nárazníkem, vnější zpětná zrcátka a zadní spoiler. Dvoubarevný lak je dílem společnosti BASF. Nová 21palcová kola P40 nesou značku HRE.

Pod kapotou je samozřejmě vidlicový osmiválec o objemu 4,6 litru. Jeho sériový výkon 385 koní (283 kW) byl prostřednictvím nového sání a výfukového systému z nerezové oceli zvýšen na 415 koní (305 kW). Vedle zvýšení výkonu se Equus pyšní i novým brzdovým systémem se 14palcovými kotouči.

Interiér RMR Signature Edition Equus dostal nové kožené čalounění. Na opěrkách hlav a kobercích jsou vyšita loga Rhys Millen Racing.

Fotogalerie

  • Hyundai Equus od Rhys Millen Racing pro SEMA 2010: fotka 1
  • Hyundai Equus od Rhys Millen Racing pro SEMA 2010: fotka 2


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.