Hurst HEMI Hauler: Pikantní pick-up

Hurst HEMI Hauler: Pikantní pick-up: titulní fotka Hurst Performance Vehicles se po úpravách Viperů, Challengerů, Mustangů a Camara pouští i do ladění pick-upu.

Pánové od Hurst Performance Vehicles si vzali na mušku pick-up Ram 1500 Sport R/T s dvoudveřovou kabinou a ložnou plochou dlouhou 1930 mm. Tento model je již ve svém sériovém provedení podle amerických měřítek sportovní a kombinuje osmiválec HEMI 5,7 l s pětistupňovým automatem a pohonem zadních kol.

Specialisté na klasické i moderní muscle cars upraví sériový pick-up na Hurst HEMI Hauler. Ten má díky kompresoru a novému výfukovému systému disponovat výrazně vyšším výkonem než sériový model, jehož atmosférický HEMI nabízí 395 k (291 kW) a točivý moment 552 Nm.

Kromě zvýšení výkonu prostřednictvím přeplňování se pick-up dočká i nového laku karoserie s tradiční grafikou společnosti Hurst na bocích. K úpravám vzhledu exteriéru budou patřit i 22palcová kovaná kola.

Interiér přivítá posádku kůží čalouněnými sedadly s prošíváním nití červené barvy a logy Hurst vyšitými na opěrkách hlav. Chybět nebude ani volič automatické převodovky „Pistol Grip“ ve tvaru rukojeti pistole.

Podobně jako v případě jiných projektů společnosti Hurst Performance Vehicles má ročně vzniknout maximálně 50 vozů.

Fotogalerie

  • Hurst HEMI Hauler: Pikantní pick-up: fotka 1


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
pick-up´s HEMI 13.02.2011  13:19
Vstoupit do diskuse ›


Tato značka na Moje.auto

Plakát týdne

McLaren 720S

Anketa

Který nový supersport se vám líbí?
Počet hlasů: 20263 | Zobrazit seznam všech anket