HURST/Camaro: příprava na přehlídku SEMA

HURST/Camaro: příprava na přehlídku SEMA: titulní fotka Společnost Hurst Performance Vehicles ve spolupráci s General Motors připravuje pro letošní listopadovou přehlídku SEMA 2009 v Las Vegas svou první úpravu Chevroletu Camaro.

Automobil pojmenovaný HURST/Camaro se má od sériové produkce odlišit především díky černému laku karoserie se stříbrnými a černými pruhy a nepřehlédnutelnému logu Hurst na předních blatnících.

Úpravce na tomto voze bude demonstrovat svůj nový zadní spoiler pro Camaro, který je v jeho nabídce označen jako Hurst AIR-SPEED. Mezi viditelné úpravy exteriéru budou patřit i 20palcová leštěná hliníková kola Hurst T-2.

K motoru a jeho úpravám Hurst prozatím neuvádí, žádné bližší údaje. Jeho kvalitní zvukový projev má ovšem zajistit nový výfukový systém Magnaflow. O zlepšení jízdních vlastností se postarají nové pružiny a tlumiče značky Eibach.

V interiéru má mít HURST/Camaro nové čalounění, sportovní sedadla a především pro Hurst tradiční řadicí páku ve tvaru rukojeti pistole. Chybět nebude ani plaketa upozorňující na skutečnost, že se jedná o první Camaro upravené u Hurst Performance Vehicles.

První HURST/Camaro má být vydraženo v aukci, jejíž výtěžek půjde na charitu.

Fotogalerie

  • HURST/Camaro: příprava na přehlídku SEMA: fotka 1
  • HURST/Camaro: příprava na přehlídku SEMA: fotka 2
  • HURST/Camaro: příprava na přehlídku SEMA: fotka 3


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
kvalita zarucena HEMI 25.09.2009  21:17
Vstoupit do diskuse ›