Hummer Driving Academy: s Hummerem na Sahaře

Hummer Driving Academy: s Hummerem na Sahaře: titulní fotka Zapomeňte na české pískovny, na Hummer Driving Academy vás naučí, co je to pořádná jízda v divočině.

Jste majiteli velkého off-roadu ale bojíte se přejet mokrou louku? Nebo už máte tu vaši terénní bestii docela dobře pod palcem, ale cítíte, že to ještě není úplně ono? Tak právě pro vás je čtrnáctidenní kurz Hummer Driving Academy. Za čtyři tisíce dolarů se můžete přihlásit mezi čtrnáct týmů (cena je za účast řidiče i spolujezdce), které se budou s vozy Hummer H3 prohánět po Sahaře.

Ovšem pozor, ačkoliv jsou „učební“ vozy Hummer H3 vybaveny tou nejmodernější offroadovou technikou, není záhodno očekávat, že trať dlouhá 1300 kilometrů bude něco jako procházka růžovou zahradou. Na cestě z marockého Agadiru přes Marrákeš, Chegagu, Taliouine a zpět do výchozího Agadiru čekají nejen skály, ale také vyprahlé pouště, duny a vyschlé řeky. První turnus zájemců vyrazil již předevčírem, tak jim pojďme společně držet palce, ať mají co nejméně defektů a žádné tekuté písky na cestě.


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.