Honda V4 Crossover – další Véčko do rodiny (nové foto)

Honda V4 Crossover – další Véčko do rodiny (nové foto): titulní fotka Designeři v Honda Design Center v Římě vytvořili design nového modelu, jehož konečnou podobu částečně odhalují dvě skicy. Podle vlastních slov továrny půjde o zcela novou třídu – Crossover.

Z doprovodné tiskové zprávy vyplývá, že by mělo jít o motocykl, který v sobě kombinuje lehkost a ovladatelnost kategorie naháčů s pohodlností a vzpřímenou jízdní pozicí endur. Vybavení motorem V4 slibuje velkou porci zábavy, charakteristický průběh výkonu a točivého momentu a v neposlední řadě i vysokou spolehlivost díky zkušenostem Hondy s touto konfigurací. Je pravděpodobné, že tato novinka bude nástupcem legendárního Varadera nebo varianta silnějšího Transalpu.

Z obrázku profilu motorky a textu v tiskovce bych odhadl, že se bude jednat o přímého konkurenta nové Ducati Multistrada 1200. Po dvou dnech Honda uvolnila druhou skicu masky motocyklu, kde jsou patrné dva světlomety nad sebou, otvor sání a přístrojový panel.

Motocykl bude oficiálně představen na mezinárodní výstavě EICMA, která bude za pár dní v Miláně, kde bude zároveň prezentován koncept motocyklu s motorem o objemu 1200 ccm se stejnou konfigurací, který byl poprvé použit v modelu VFR1200F.

Fotogalerie

  • Honda V4 Crossover – další Véčko do rodiny (nové foto): fotka 1
  • Honda V4 Crossover – další Véčko do rodiny (nové foto): fotka 2


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.