Honda NSX od Liberty Walk nedostala jejich slavné rozšířené blatníky

Honda NSX od Liberty Walk nedostala jejich slavné rozšířené blatníky: titulní fotka Svůj typický styl s mocně rozšířenými blatníky japonská společnost Liberty Walk na novou generaci modelu NSX neaplikovala, ale i tak je výsledkem supersport, který působí pořádně naštvaným dojmem.

Liberty Walk z Owariasahi východně od Nagoje mají na svém kontě řadu divokých kreací, které spojuje masivní rozšíření předních i zadních blatníků, které je připevněno přímo na původní díly.

Honda NSX si této úpravy prozatím nedočkala. Liberty Walk pro ni nejprve připravili body kit, který rozšíření blatníků neobsahuje, ale absenci těchto dílů plně nahrazuje provedení všech ostatních nových karosářských komponentů.

Body kit z řady LB Performance totiž zahrnuje široký spoiler usazený pod předním nárazníkem, na jehož tvar přímo navazují nástavce prahů a následně i nový difuzor pod zádí. Vrcholem celé sady nových dílů je pak rozhodně obrovské přítlačné křídlo nad zádí.

Zájemci o tuto úpravu karoserie své NSX mají možnost volby provedení nových karosářských dílů, protože Liberty Walk nabízí použití skelnými vlákny vyztužených plastů (FRP) nebo uhlíkovými vlákny vyztužených plastů (CFRP).

Jízdní dojmy s Hondou NSX: Hybrid pána pekel

V prvním případě přijde celá sada na 2.025.000 japon­ských jenů (zhruba 405.000 Kč), zatímco ve druhém na 2.700.000 japon­ských jenů (přibližně 540.000 Kč). Liberty Walk nabízí díly i jednotlivě a vedle nich má v nabídce i vzduchové odpružení pro zvýšení světlé výšky pro jízdu přes zpomalovací prahy a podobné překážky za 890.000 japonských jenů (kolem 180.000 Kč).

Fotogalerie

  • Honda NSX od Liberty Walk nedostala jejich slavné rozšířené blatníky: fotka 1
  • Honda NSX od Liberty Walk nedostala jejich slavné rozšířené blatníky: fotka 2
  • Honda NSX od Liberty Walk nedostala jejich slavné rozšířené blatníky: fotka 3
  • Honda NSX od Liberty Walk nedostala jejich slavné rozšířené blatníky: fotka 4
  • Honda NSX od Liberty Walk nedostala jejich slavné rozšířené blatníky: fotka 5
  • Honda NSX od Liberty Walk nedostala jejich slavné rozšířené blatníky: fotka 6
  • Honda NSX od Liberty Walk nedostala jejich slavné rozšířené blatníky: fotka 7
  • Honda NSX od Liberty Walk nedostala jejich slavné rozšířené blatníky: fotka 8
  • Honda NSX od Liberty Walk nedostala jejich slavné rozšířené blatníky: fotka 9


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.