Honda Inspire: decentní zásah od Mugenu

Honda Inspire: decentní zásah od Mugenu: titulní fotka Honda Inspire prošla faceliftem, což je signál pro dvorního úpravce, aby přispěchal s úpravami. Moc tomu ale tentokráte nedal.

Zatímco evropský accord se jmenuje Accord i v Japonsku, ten větší, americký, je v zemi vycházejícího slunce označován Inspire. Platí zde už za poměrně luxusní zboží, čemuž napovídá i skutečnost, že je nabízen výhradně s automatickými převodovkami a šestiválci 3,0 a 3,5 litru.

S takovou motorizací už bude inspire asi uhánět vcelku slušně, proto nebylo až tak divné, že i pro tento důstojný model Mugen původně připravil dost agresivní bodykit, a to včetně pořádného křídla. Bohužel po faceliftu už dvorní tuner Hondy tento sedan poněkud „vypustil“ a z celého aerokitu zbylo už jen to křídlo, které vypadá oproti předešlé verzi na autě dost nepříslušně.

V nabídce zbyla už jen 18" kola a funkční úpravy – sportovní podvozek, drážkované brzdové kotouče, sportovní destičky a zadní díl výfuku. Interiér lze zkrášlit hliníkovými pedály, popřípadě lze autu dopřát (jako všem ostatním) speciální olejový filtr, brzdovou kapalinu nebo ofuky oken. A pak pochopitelné ozdůbky v podobě olejových víček, samolepek nebo nově karbonových rámečků poznávací značky.

Fotogalerie

  • Honda Inspire: decentní zásah od Mugenu: fotka 1
  • Honda Inspire: decentní zásah od Mugenu: fotka 2
  • Honda Inspire: decentní zásah od Mugenu: fotka 3
  • Honda Inspire: decentní zásah od Mugenu: fotka 4

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.