Honda Insight: proklatě nízko díky Exclusive Zeus

Honda Insight: proklatě nízko díky Exclusive Zeus: titulní fotka Japonská tuningová firma Exclusive Zeus se vrhla do upravování hybridní Hondy Insight a její minimální světlou výšku jí nyní může závidět leckterý mexicko-americký lowrider.

Honda Insight s hybridním pohonem se během relativně krátké doby stala miláčkem japonských zákazníků. Otázkou, jak dlouho se udrží na výsluní, se raději zabývat nebudeme a mrkneme se na její úpravu od společnosti Exclusive Zeus.

Japonští tuneři si pro úspěšnou hybridní Hondu připravili nové tlumiče a pružiny, které velmi výrazně sníží její světlou výšku. K sportovnějšímu výrazu má přispět i sada karosářských doplňků. Ta zahrnuje novou černou masku chladiče bez znaku, spoiler pod přední nárazník, nástavce prahů a zadní nárazník s difuzorem. Aby byl tuning exteriéru kompletní jsou použita i nová litá kola s nízkoprofilovými pneumatikami.

Pod kapotou k žádným změnám nedochází a k pohonu slouží hybridní ústrojí IMA (Integrated Motor Assist). To tvoří kombinace zážehového motoru o objemu 1,3 litru s výkonem 88 koní (65 kW), elektromotoru o výkonu 13,6 koní (10 kW) a bezestupňové převodovky CVT.

Exclusive Zeus vedle úprav podvozku a karosářských dílů nabízí i řadu výkonných audiosystému a navigačních systému od společnosti Alpine nebo Panasonic včetně montáže.

Fotogalerie

  • Honda Insight: proklatě nízko díky Exclusive Zeus: fotka 1
  • Honda Insight: proklatě nízko díky Exclusive Zeus: fotka 2
  • Honda Insight: proklatě nízko díky Exclusive Zeus: fotka 3
  • Honda Insight: proklatě nízko díky Exclusive Zeus: fotka 4
  • Honda Insight: proklatě nízko díky Exclusive Zeus: fotka 5
  • Honda Insight: proklatě nízko díky Exclusive Zeus: fotka 6


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: Podarené %DOUBLE M 03.08.2009  19:36
Re: Podarené TeeJay 03.08.2009  16:49
mg fgh 02.08.2009  17:55
Podarené %DOUBLE M 02.08.2009  12:03
Honzula Wick 01.08.2009  16:24
Vstoupit do diskuse ›