Honda Fireblade – umění z Londýna

Honda Fireblade – umění z Londýna: titulní fotka Honda si v britském Londýně zvolila svérázný způsob reklamy. Je jím výloha ve slavném obchodním domě Selfridges nazvaná Honda – umělecké dílo.

Hlavní myšlenkou autora (Kyle Bean) bylo poukázat na něco minimalistického, ale současného, stylového, kompaktního a hlavně něco, co vybočuje z tradičního pojetí výloh v obchodních centrech. V kontrastu jsou tak proti sobě pověšen kompletní model Fireblade a na druhé straně socha z jednotlivých součástek.

Podle vlastních slov Kyla je právě CBR 1000RR ikona v motocyklovém světě a Honda je známá jako značka. která je proslulá svými inovacemi. To byly hlavní důvody, proč si vybral pro spolupráci právě japonského giganta.

V rámci oslav představení expozice jsou k dispozici 2 VIP vstupenky na Oulton Park BSB, více info na www.honda-racing.co.uk. Ojedinělou výstavu lze shlédnout až do konce srpna. Abyste ji ale viděli, nemusíte jezdit přímo do Londýna, stačí se podívat na následující video.Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
hahaaaa amo1231 25.07.2010  21:15
Re: Pozor na otrocké překlady .... Roman Daněk (Autofun.cz) 20.07.2010  08:05
Pozor na otrocké překlady .... Sparrow 19.07.2010  13:45
Vstoupit do diskuse ›