The Art, Mugen RR - nejen do garáže

The Art, Mugen RR - nejen do garáže: titulní fotka Po limitované edici vozu Mugen Honda Civic RR se jen zaprášilo, máte ale ještě možnost pověsit si ho alespoň na zeď.

Japonský specialista na vozy Honda udělal limitovanou edici RR tamního Civicu Type R rozhodně menší, než by si příznivci tohoto auta přáli, celá produkce byla vyprodána za 10 minut… Teď se ale Mugen k RR vrací, byť v mnohem méně hmatatelné formě.

Pod jménem „The Art, Mugen RR“ prodává totiž úpravce limitovanou edici plakátu, na němž je „rentgenový“ obrázek výše zmíněného nevšedního sportovního sedanu. A není rozhodně pro každého – vznikne jich pouze 300 a kadý z nich přijde na 370 dolarů, což je za plakát opravdu dost peněz. A pokud byste ho rádi měli i s hliníkovým rámečkem nesoucím pořadové číslo plakátu (což je skoro povinnost), ten je za příplatek 20 dolarů.

Jestli se na vás zase nedostalo, nebuďte smutní – Mugen tvrdí, že byl tento kousek pouze prvním z chystané série „The Art of MUGEN Power“ a že se tedy postupen času objeví další podobné plakáty za pár kaček.

Fotogalerie

  • The Art, Mugen RR - nejen do garáže: fotka 1

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: Civic King 04.08.2008  16:21
Re: Civic %babo 02.08.2008  22:44
Civic Torreto CZE 02.08.2008  15:23
Vstoupit do diskuse ›