Nismo připravuje první hodinky pro řidiče sportovních aut

Nismo připravuje první hodinky pro řidiče sportovních aut: titulní fotka Hodinky pro řidiče, to má dneska kdekdo, Nissan ale připravuje první hodinky, určené speciálně pro řidiče vozů, upravených sportovní značkou Nismo.

Pokud jste zaznamenali čerstvý záměr Samsungu poslat na trh „smartwatch“, které umožní propojení hodinek se smartphonem, tak něco podobného chystá také Nissan pro svou divizi Nismo.

Nissan Nismo Concept Watch by měly být první chytré hodinky, které umožní propojení prostřednictvím bluetooth a smartphonu se systémy v autě. Díky nim bude mít řidič na zápěstí informace o spotřebě, v případě jízdy na okruhu budou zobrazovat telemetrická data, zaznamenají tepovou frekvenci řidiče. Řidič také bude prostřednictvím hodinek dostávat na míru šité informace přímo od Nissanu.

No a nebyly by to chytré hodinky, kdyby neumožňovaly propojení se sociálními sítěmi. Vyrábět se budou v černé a bílé barvě a v kombinaci černé a červené. V chdu je bude udržovat lithiová baterie s výdrží více než sedm dní, nabíjet se budou přes micro-USB port.

Fotogalerie

  • Nismo připravuje první hodinky pro řidiče sportovních aut: fotka 1
  • Nismo připravuje první hodinky pro řidiče sportovních aut: fotka 2
  • Nismo připravuje první hodinky pro řidiče sportovních aut: fotka 3

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.