Hodinky Chopard pro Alfu Romeo

Hodinky Chopard pro Alfu Romeo: titulní fotka Máme tu dalšího gratulanta Alfě ke stému výročí - přidala se hodinářská firma Chopard, která připravila speciální kolekci svých produktů se jménem milánské značky.

Budeme se zase opakovat, když napíšeme, že pěkné hodinky a pěkná auta patří k sobě a stejně tak platí, že každá automobilka má tu „svou“ hodinářskou značku. Nebudu unavovat opakováním známých partnerství, teď tu ale máme jedno nové – Alfa Romeo a Chopard.

Chopard proslavila zejména kolekce hodinek Mille Miglia, která se zasloužila o to, že se tahle značka stala jedním ze synonym pro měřiče času, spojené se světem aut. A u příležitosti sta let Alfy (a současně tak trochu i u příležitosti vlastních 150 let) se švýcarská značka rozhodla připravit kolekci hodinek, nesoucím označení Alfa Romeo.

Jde v první řadě o top-model XL Alfa Romeo s černým číselníkem, červenými ručičkami a bílými indexy, vytvořený na bázi modelu 1000 Miglia GT XL Chrono. Pouzdro má průměr 44 mm, vodotěsnost je 100m a sklíčko i dýnko je pochopitelně safírové. Automatický kalibr s 28 800 kmity za hodinu má certifikaci COSC a rezervu chodu 46 hodin. XL Alfa Romeo vznikne v pětisetkusové sérii a každý kus bude vybaven klasickým gumovým páskem se vzorem závodní pneumatiky Dunlop.

Chopard připravil pro Alfucelkem pět typů hodinek, tři náramkové, jedny stolní a také cestovní budík.

Fotogalerie

  • Hodinky Chopard pro Alfu Romeo: fotka 1
  • Hodinky Chopard pro Alfu Romeo: fotka 2
  • Hodinky Chopard pro Alfu Romeo: fotka 3
  • Hodinky Chopard pro Alfu Romeo: fotka 4
  • Hodinky Chopard pro Alfu Romeo: fotka 5


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
cena hodinek? Gabriela 24.11.2015  14:23
Hodinky Chopard Alfa Romeo Adri 27.05.2015  22:39
hodinky Chopard pro Alfu Romeo Karel Hána 21.08.2011  14:04
Vstoupit do diskuse ›