Volvo S60 by Heico Sportiv

Volvo S60 by Heico Sportiv: titulní fotka Zatímco natěšení zákazníci netrpělivě vyhlížejí své nové Volvo S60, Heico Sportiv už ví jak jim jej následně upraví.

Švédský sedan bude mít švih už v sériovém provedení, soudě podle prozatímních ohlasů o něj ostatně také bude velký zájem. A právě to je šance pro tunery; vždyť chuť trošku se odlišit a usínat s pocitem „že máte v garáži něco neobvyklého“ je přece fajn.

Heico Sportiv zveřejnil první obrázky úpravy exteriéru, kde na novém Volvu S60 přibyly větší nástavce prahů, agresivnější přední nárazník s lízátkem, decentní spojler na kufru, zajímavá litá kola či zadní difuzor s přepracovanými koncovkami výfuků.

Víc informací, neřkuli rovnou cenu úpravy, zatím nemáme. Snad jen ještě nástřel předpokládaného zvýšení výkonu z 224 kW někam k 240 kW u motoru T6 díky přečipování řídící jednotky plus je v plánu i nějaké to přitvrzení podvozku.

TIP: v S60 se kolega Michal už svezl, takže pokud vás zajímají jeho dojmy a ceny na českém trhu, račte vstoupit: Volvo S60: První jízdní dojmy

Fotogalerie

  • Volvo S60 by Heico Sportiv: fotka 1
  • Volvo S60 by Heico Sportiv: fotka 2
  • Volvo S60 by Heico Sportiv: fotka 3


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.