Hasta la vista! Terminátorův Harley míří do aukce

Hasta la vista! Terminátorův Harley míří do aukce: titulní fotka Málokdy je druhý film přijat ještě lépe než ten první. Druhému dílu Terminátora se to ale povedlo. Arnold se v něm stal klaďasem a většinu času strávil v sedle motorky Harley-Davidson Fat Boy. Ta může být nyní vaše.

Motorka Harley-Davidson je kultovní záležitost, která má také odpovídající cenovku. Dát ale za Fat Boy zhruba 250 tisíc dolarů, to už je trochu přes čáru. No, jenže tohle není obyčejný „tlouštík“, ale přímo jeden z exemplářů z natáčení filmu Terminátor 2, který nyní míří do aukce. Ve filmu na něm seděl přímo Arnold Schwarzenegger, když prchal vyschlým řečištěm Los Angeles River před Terminátorem T1000 (hrál jej Robert Patrick), který ukradl velký vyprošťovací náklaďák. Scénu koordinoval legendární kaskadér Gary Davis.

Film z roku 1991 byl kasovní trhák a vydělal přes 500 milionů dolarů jen za lístky v kinech. Dnes je považován za jeden z nejklasičtějších akčních filmů z této dekády. Motorka z něj pak bude nabídnuta v aukčním bloku „Ikony a legendy Hollywoodu“. O technickém stavu podrobnosti nejsou známy, ale na pohled vypadá motorka dobře. Kromě Harleye by se do aukce mohla dostat také motorka Lawmaster z filmu Soudce Dredd, nebo miniatura Jupiteru 1 ze snímku Lost in Space. Závěrem se ještě podívejte na sestřih nejlepších záběrů Gary Davise, kde je honička z Terminátora obsažená také.


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.