Hard Kandy Toyota Custom Yaris: cukrátko pro ženy

Hard Kandy Toyota Custom Yaris: cukrátko pro ženy: titulní fotka Toyota Motor Sales USA ve spolupráci s řadou partnerů představila koncept založený na modelu Yaris, který má upoutat pozornost žen a předvést jak snadné je upravit si Toyotu k obrazu svému.

Premiéra Hard Kandy Toyoty Yaris se odehrála tento týden na SEMA Show, kde měl malý pětidveřový hatchback zapůsobit především na dámy. Vzhledem k barevnému provedení karoserie s množstvím růžových kudrlinek, ale tato Toyota musí přímo praštit do očí každého, kdo je na dohled.

Pod nepřehlédnutelnými růžovými polepy jsou prakticky neviditelné další úpravy. Toyota dodala tovární body kit, který zahrnuje agresivněji tvarovaný přední nárazník, nástavce prahů, nové díly zadního nárazníku a spoiler nad zadním oknem. Do výřezů blatníků se nastěhovala 18palcová kola Maximum Contrast Wheels s pneumatikami Pirelli PZero Nero o rozměrech 215/35.

Barevné provedení exteriéru se opakuje i v interiéru, který je čalouněn kůží a alcantarou. Vedle nového čalounění je použito vnitřní osvětlení ze světelných diod, sportovní pedály a řadicí páka. Společnost Alpine Electronics dodala výkonný audio systém a firma West Coast Customs namontovala 7palcový LCD monitor Vizualogic a mediální systém VMOD.

Fotogalerie

  • Hard Kandy Toyota Custom Yaris: cukrátko pro ženy: fotka 1
  • Hard Kandy Toyota Custom Yaris: cukrátko pro ženy: fotka 2

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.