Gresso Grand Monaco: konečně mobil pro fandy okruhových speciálů

Gresso Grand Monaco: konečně mobil pro fandy okruhových speciálů: titulní fotka V hokeji jsme jim to sice nandali, ale mobily umí hezčí - ruský výrobce Gresso nabízí novou řadu "závodních" telefonů pro utráceníchtivé fandy.

Luxusní telefony, to nejsou jen známé mobily Vertu, nýbrž také třeba ruské výrobky od společnosti Gresso. Ta zaútočila na city movitých automobilových fandů novým kouskem – modelem Grand Monaco.

A není to pouze marketingové hraní si s názvy, Grand Monaco má se závodními speciály přeci jen něco společného. Vyroben je totiž z materiálů jako vysokopevnostní keramika, karbon či titanová slitina s černým PVD povlakem (velmi odolná vrstvička barvy, která je „zažraná“ do hloubky slitiny). Sklíčko je ze safíru a tak na něm škrábanec jen tak neuvidíte a celý přístroj byl zapečetěn ve vakuu. Je to spíše designová záležitost, hračičky zvyklé na iPhone svými funkcemi určitě neuspokojí – nabídne totiž jen 2 megapixelový foťák nebo Bluetooth konektivitu. Ptáte se na cenu? Ta je o velký kus lidovější než u Vertu, za Grand Monaco totiž pošlete na ruské účty „jen“ 2100 dolarů.

Fotogalerie

  • Gresso Grand Monaco: konečně mobil pro fandy okruhových speciálů: fotka 1
  • Gresso Grand Monaco: konečně mobil pro fandy okruhových speciálů: fotka 2
  • Gresso Grand Monaco: konečně mobil pro fandy okruhových speciálů: fotka 3


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: . TeeJay 07.09.2009  18:01
. . 07.09.2009  15:20
dobrá vecička %DOUBLE M 07.09.2009  09:11
Vstoupit do diskuse ›