Grand Tour na dalekém východu. Clarkson označil čínskou limuzínu za nejvíc cool auto

Grand Tour na dalekém východu. Clarkson označil čínskou limuzínu za nejvíc cool auto: titulní fotka Vypadá to, že další série Grand Tour opět zamíří na daleký východ. Trio moderátorů se objevilo v Číně.

Během posledních několika měsíců se trojice moderátorů populární show Grand Tour opět objevuje různě po světě a nechává nás spekulovat, o čem že bude další série. Když jsou tihle tři pohromadě, dějí se bláznivé věci a kolem se motají zajímavá auta. V Detroitu se proháněli s nejsilnějšími muscle cars, za polárním kruhem pak otestovali nové SUV od Lamborghini. Naposledy byli Jeremy Clarkson, James May a Richard Hammond spatřeni v Číně. Těžko říct, co kují za pikle tam, ale něco naznačuje i pořízené video.

Na něm je vidět, jak se Jezza zajímá o luxusní limuzínu Hognqi L5. Ostatně dle jeho tweetu je to nejvíc cool auto, jaké kdy řídil. Možná si vyzkoušel, jaké to je být čínským státníkem. Ve srovnání se starou reportáží o levných čínských autech, kterou spolu s Jamesem uvedli ještě v Top Gearu, jde o razantní mezisegmentový skok. Nakonec ale stejně kluci skončili u piva, jak už je jejich natáčecí tradicí.

The Grand Tour

Příspěvek sdílený Jeremy Clarkson (@jeremyclarkson1), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2018–07–22T10:58:32+0­0:00“>Čec 22, 2018 v 3:58 PDT</time>


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.