Ford Mustang DUB Edition: nové speciální vydání s šestiválcem

Ford Mustang DUB Edition: nové speciální vydání s šestiválcem: titulní fotka Ford se spojil s automobilovým lifestylovým magazínem DUB a známým úpravcem Roush. Výsledkem této spolupráce je nové speciální vydání Mustangu, které má do showroomů přilákat novou generaci zákazníků.

Základem pro Ford Mustang DUB Edition je provedení s novým vidlicovým šestiválcem o objemu 3,7 litru s výkonem 305 koní (224 kW). Tato novinka bude nabízena prostřednictvím dealerů značky Ford a zákazníci si budou moci vybrat mezi kupé, kabrioletem a kupé se skleněnou střechou.

Na přípravě Mustangu DUB Edition se podílel i známý úpravce Roush, který pro toto provedení připravil a bude dodávat masku chladiče, spoiler pod přední nárazník, kryty zadních bočních oken, sportovní pružiny a několik dalších dílů.

K dalším odlišnostem od standardního provedení Mustangu patří nová kapota motoru, 20palcová kola TIS s pneumatikami Pirelli, logo DUB umístěné na přední masce a vyšité na opěrkách hlav předních sedadel. Černý interiér bude kombinován s černým, tmavě modrým, červeným nebo stříbrným lakem karoserie, na níž budou vždy pruhy DUB přes kapotu a střechu.

Zájemci o Ford Mustang DUB Edition si budou moci kromě karosářské verze vybírat i mezi šestistupňovou manuální nebo automatickou převodovkou.

Fotogalerie

  • Ford Mustang DUB Edition: nové speciální vydání s šestiválcem: fotka 1
  • Ford Mustang DUB Edition: nové speciální vydání s šestiválcem: fotka 2
  • Ford Mustang DUB Edition: nové speciální vydání s šestiválcem: fotka 3
  • Ford Mustang DUB Edition: nové speciální vydání s šestiválcem: fotka 4


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.