Ford Mondeo 2.0 TDCi Bi-Turbo po ladění u mcchip-dkr

Ford Mondeo 2.0 TDCi Bi-Turbo po ladění u mcchip-dkr: titulní fotka Tuneři od mcchip-dkr tentokrát zaměřili svou pozornost na nenápadný Ford Mondeo s turbodieselem pod kapotou.

Tuningové firmy neživí pouze nepřehlédnutelné kreace na základech supersportů a opulentních off-roadu, ale i běžná auta, kterých si na ulici nejspíš ani nevšimnete.

Mezi zákazníky tuningových firem je i početná skupina, která netouží po obřích spoilerech, zářivých odstínech karoserií nebo luxusním koženém čalounění a extrémně silném audio systém, ale zajímá ji jen výkon motoru a nastavení podvozku.

Právě do této skupiny patří majitel Fordu Mondeo 2.0 TDCi Bi-Turbo na snímcích. Na první pohled se jedná o obyčejný sériový kombík s nejvýkonnějším nabízeným turbodieselem pod kapotou.

Ladiči od mcchip-dkr si ovšem pohráli se softwarem jeho řídící jednotky a namísto standardních 210 koní (154 kW) a 450 N.m se nyní tento Ford může pochlubit výkonem 235 koní (172 kW) a točivým momentem 506 N.m.

Samozřejmě se nejedná o dech beroucí hodnoty, ale rozhodně je to sympatické zvýšení výkonu i točivého momentu, které přijde vhod v každodenním provozu a podle údajů úpravce se negativně neprojeví v životnosti motoru.

Fotogalerie

  • Ford Mondeo 2.0 TDCi Bi-Turbo po ladění u mcchip-dkr: fotka 1
  • Ford Mondeo 2.0 TDCi Bi-Turbo po ladění u mcchip-dkr: fotka 2
  • Ford Mondeo 2.0 TDCi Bi-Turbo po ladění u mcchip-dkr: fotka 3
  • Ford Mondeo 2.0 TDCi Bi-Turbo po ladění u mcchip-dkr: fotka 4
  • Ford Mondeo 2.0 TDCi Bi-Turbo po ladění u mcchip-dkr: fotka 5


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Vignale Nagano83 08.02.2016  00:57
Vstoupit do diskuse ›