Ford Focus a Fiesta: Divoké hatchbacky pro SEMA Show 2016

Ford Focus a Fiesta: Divoké hatchbacky pro SEMA Show 2016: titulní fotka Ford lehce poodhalil jednu tematickou skupinu svých aut upravených pro letošní SEMA Show. Fanoušci ostrých hatchbacků s modrým oválem na přídi se mají na co těšit.

SEMA Show, která se letos uskuteční v Las Vegas v termínu od 1. do 4. listopadu, již tradičně přitahuje vedle nejrůznějších dodavatelů doplňků a nezávislých úpravců i samotné automobilky.

Ty se zde rozhodně nehodlají prezentovat běžnými sériovými modely, ale naopak demonstrují, v co všechno se jejich stroje umí proměnit. Především domácí severoamerické značky chtějí zapůsobit a připravují doslova armády upravených automobilů.

Ford podobně jako v předchozích ročnících hodlá oslnit upravenými pick-upy i mustangy, ale pozornost mají přitahovat i stavby na základech modelů Fiesta ST, Focus ST a RS. Na každé z nich spolupracovala divize Ford Performance s jedním více či méně známým úpravcem.

Prozatím je k dispozici pouze ochutnávka těchto úprav v podobě jediného snímku ke každému vozu a informace, který z úpravců za jeho proměnou stojí.

Fiestu ST v téměř závodní stroj tak proměnil Dom Tucci Design. Focus ST bude zastoupen dvakrát. První v modrém laku karoserie mají na svědomí u Cinemotive Media a za černým stojí Blood & Grease, což není úpravce, ale firma, která se specializuje na stylové oblečení pro milovníky hot rodů, customů a zakázkových motorek.

Nejhojněji bude v Las Vegas z ostrých hatchbacků značky Ford zastoupen model Focus RS, který zde bude ve třech exemplářích. První z nich v šedo-oranžové kombinaci barev je dílem Full-Race Motorsports, o druhý se postarali u specialistů na podvozky H&R a třetí si vzali do parády u Roush Performance.

Fotogalerie

  • Ford Focus a Fiesta: Divoké hatchbacky pro SEMA Show 2016: fotka 1
  • Ford Focus a Fiesta: Divoké hatchbacky pro SEMA Show 2016: fotka 2
  • Ford Focus a Fiesta: Divoké hatchbacky pro SEMA Show 2016: fotka 3
  • Ford Focus a Fiesta: Divoké hatchbacky pro SEMA Show 2016: fotka 4
  • Ford Focus a Fiesta: Divoké hatchbacky pro SEMA Show 2016: fotka 5


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.